Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Rise and Kill First: The Secret History of Israels Targeted Assassinations kniha o praktikách tajné služby Mossad

Rise and Kill First: The Secret History of Israels Targeted Assassinations  kniha o praktikách tajné služby Mossad
Novinka

Ronen Bergman
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Random House, Inc.USA
Stran:784
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Záhady, tajemství, záhadologie
Beletrie, matematika, různé
Kód:B32186


Cena 1 349,00 Kč s 10% DPH

kusů


Tajnou službou, která vždy pracovala pro elitu, je izraelská tajná služba Mossad. Mnoha skrytými operacemi zajišťovala, aby si tyto kruhy uchovaly svoji moc. Tyto machinace mají nyní také být odhaleny. Teď vyšla nová kniha o praktikách tajné služby Mossad. Jmenuje se „Rise And Kill First“ (Vstaň a zabij první) a je už nyní bestsellerem.

The first definitive history of the Mossad, Shin Bet, and the IDF s targeted killing programs, hailed by The New York Times as “an exceptional work, a humane book about an incendiary subject.”

The Talmud says: “If someone comes to kill you, rise up and kill him first.” This instinct to take every measure, even the most aggressive, to defend the Jewish people is hardwired into Israel s DNA. From the very beginning of its statehood in 1948, protecting the nation from harm has been the responsibility of its intelligence community and armed services, and there is one weapon in their vast arsenal that they have relied upon to thwart the most serious threats: Targeted assassinations have been used countless times, on enemies large and small, sometimes in response to attacks against the Israeli people and sometimes preemptively.

In this page-turning, eye-opening book, journalist and military analyst Ronen Bergman—praised by David Remnick as “arguably [Israel s] best investigative reporter”—offers a riveting inside account of the targeted killing programs: their successes, their failures, and the moral and political price exacted on the men and women who approved and carried out the missions.

Bergman has gained the exceedingly rare cooperation of many current and former members of the Israeli government, including Prime Ministers Shimon Peres, Ehud Barak, Ariel Sharon, and Benjamin Netanyahu, as well as high-level figures in the country s military and intelligence services: the IDF (Israel Defense Forces), the Mossad (the world s most feared intelligence agency), Caesarea (a “Mossad within the Mossad” that carries out attacks on the highest-value targets), and the Shin Bet (an internal security service that implemented the largest targeted assassination campaign ever, in order to stop what had once appeared to be unstoppable: suicide terrorism).

Including never-before-reported, behind-the-curtain accounts of key operations, and based on hundreds of on-the-record interviews and thousands of files to which Bergman has gotten exclusive access over his decades of reporting, Rise and Kill First brings us deep into the heart of Israel s most secret activities. Bergman traces, from statehood to the present, the gripping events and thorny ethical questions underlying Israel s targeted killing campaign, which has shaped the Israeli nation, the Middle East, and the entire world.

Prezident Ronald Reagan řekl už v roce 1984, že na splácení dluhů plus úroků z nich ve prospěch Federální rezervy USA musely být používány veškeré daně z příjmu Američanů.

To znamená, že veškeré peníze, které americká vláda získala jako daň z příjmu obyvatel, nemohly být použity pro veřejné státní účely, jak by se to vlastně od vlády mělo očekávat, nýbrž musely být odevzdány bance FED. To je neuvěřitelný způsob zotročení. Aby se stát navzdory tomu udržel v chodu, byly dělány stále nové dluhy. To vedlo k tomu, že Spojené státy americké jsou dnes největším dlužníkem světa.

Tyto dluhy stále rostou a za normálních okolností je nelze nikdy splatit. Je nutné vymáhat stále více daní, aby vůbec ještě bylo možné obsloužit tyto úroky. Tím byli všichni obyvatelé a stát okradeni a lidstvo zotročeno. Už víc než 100 roků je obyvatelstvo vpleteno do nikdy nekončícího koloběhu těchto dluhů, který bohatství lidstva, vytvořené skutečnou prací, prostě loupí a odvádí je elitám, aniž by tyto pro to cokoli musely dělat.

Sedí ve svých zámcích a žijí v nepředstavitelném přepychu na základě peněz uloupených těžce pracujícímu lidu.

Bílé klobouky říkají, že to teď končí!

Zvedla se smršť! V celých Spojených státech amerických federální policie FBI a jiné státní organizace připravují žaloby a proběhne velká čistka, která všechny tyto zločince uvrhne do vězení. V nejbližších týdnech k tomu budou zveřejněny další informace. Penězoměnci budou symbolicky vyhnáni z chrámu, jak to udělal i Ježíš!

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+