Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Revoluce zevnitř probuďte v sobě 3 PRINCIPY, které navždy změní vás život

Revoluce zevnitř probuďte v sobě 3 PRINCIPY, které navždy změní vás život
Novinka

Michael Neill
Rok vydání:2017
Vydavatelství: Computer Press, a.s. /Bizbooks
Stran:144
Skladem:ano
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Motivace, úspěch, propagace
Kód:A81121


Sleva 7% - z ceny 269,00 Kč s DPH
Nová cena 250,00 Kč s 10% DPH


kusů


Revoluce zevnitř je moudrost věků v moderním a úsporném balení. Co kdyby všechno, o čem si myslíte, že je realita, nebyla pravda?

Autor bestsellerů Michaell Neill v této malé knize představuje zajímavý pohled na život, který převrací úplně naruby tradiční psychologii. Sdílí se čtenáři jednoduché principy, které vysvětlují, odkud pocházejí naše pocity a jak se naše vnímání života může změnit k lepšímu během několika málo okamžiků, když se „přeladíme dovnitř“.

Nepíše jako kouč nebo guru, ale jako osobní přítel, který našel cestu a chce nám o ní povědět. Pomůže vám probrat se z transu života a naladit se opět na sebe. Pochopíte, kde se bere váš potenciál a jak s ním pracovat tak, abyste dlouhodobě dosáhli vnitřní pohody, spokojenosti ve vztazích, lépe odolávali stresu a snáze překonávali jakékoli překážky.

Tato kniha je skutečný všelék, prospěšný každému, kdo má pocit, že jej svazují negativní myšlenky a nedovolují mu jednat s větší lehkostí. Nabízí hlubokou moudrost daleko za hranicí běžného života. Vítejte v prostoru, kde se dějí zázraky... Jste připraveni začít? Jediná kniha, kterou potřebujete v životě přečíst.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+