Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Nebojte se uskutečnit své sny - jak věřit v sebe, své sny a nápady

Nebojte se uskutečnit své sny - jak věřit v sebe, své sny a nápady
Novinka

Doreen Virtue Ph.D.
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Fontána
ISBN:978-807336-883-8
Stran:256
Skladem:ano
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Emoce, podvědomí, sebepoznání
Kód:A80111


Sleva 11% - z ceny 358,00 Kč s DPH
Nová cena 319,00 Kč s 10% DPH


kusů


Doreen Virtue (* 29. dubna 1958)

je spisovatelka a fejetonistka se zaměřením na spirituálno a léčitelství. Jde o absolventku neakreditovaného doktorského (Ph.D.) studia psychologie z Clarkson University v jižní Kalifornii a přestože se prohlašuje za psycholožku, není členskou amerického psychologického výboru a její psychologická licence byla pozastavena v roce 1993.

Sama tvrdí, že je od narození jasnovidkou pracující s říší andělů, elementálů a nanebevzatých mistrů. V léčitelství proslula zejména svými knihami o andělích a propagováním andělské terapie, v níž uplatňuje pseudovědeckou víru v anděly. Její další knihy se zabývají také vílami, čakrami, bohyněmi, Indigovými dětmi a následně Křišťálovými dětmi a dalšími duchovními tématy, ale také například dietou a stravováním. Knihy Doreen Virtue mají většinou charakter příruček, ale napsala také novelu Solomon s Angels (česky Šalamounovi andělé).

Vydala řadu vykládacích karet, které korespondují s jejími knihami. Také sestavila Mapu andělských znamení. Její díla jsou překládána do mnoha světových jazyků, mj. i do češtiny.

Doreen Virtue vystudovala několik neakreditovaných vysokých škol v oborech psychologie a společenských věd. Řídila tři ambulantní psychiatrická centra specializující se na psychické problémy žen a na závislosti na drogách a alkoholu. Stala se zakladatelkou a ředitelkou Psychiatrické léčebny Cumberland Hall Hospital v Nashvillu specializované na ženy.

V roce 1993 jí však byla pozastavena psychologická licence. Od roku 1995, kdy byla přepadena, změnila svůj „západní“ pohled na psychologii a věnuje se svým duchovním schopnostem s využití své dosavadní praxe. Věnuje se andělské terapii a rozšiřuje své učení po celém světě. Vede workshopy, kterých se mj. účastní lidé z řad lékařů, psychologů a sociálních pracovníků. Píše fejetony pro několik měsíčníků. Spolupracuje s Hay House Radio založené Louise L. Hay. Účastní se televizních a rozhlasových programů, jako je Oprah show, The View, Good Morning America a dalších.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+