Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Bioenergetika terapie duše pomocí práce s tělem

Bioenergetika   terapie duše pomocí práce s tělem
Alexander Lowen, M. D.
Rok vydání:2015
Vydavatelství:Potál
ISBN:978-80-262-0864-8
Stran:276
Skladem:ano
Kategorie:Léčitelé, jasnovidci, psychotronici
Posmrtný život, reinkarnace, karma
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Zdravotní cvičení, sport, rehabilitace
Kód:017988
Podobné knihy:Radost podvolte se tělu a životu


Sleva 11% - z ceny 345,00 Kč s DPH
Nová cena 307,00 Kč s 10% DPH


kusů


Některé nepříjemné zážitky způsobují v těle trvalé energetické bloky, které však lze pomocí speciální cvičení rozpustit.

Autor chápe lidskou osobnost na pozadí kauzálního řetězce: energie - pohyb - emoce - myšlení.

Vytvořil jednoduchý energetický model fungování lidské osobnosti, který ukazuje na možnosti ovlivňování všech rovin osobnosti pomocí změny energetických procesů probíhajících v těle člověka.

Bioenergetika pomáhá vidět člověka v realitě jeho těla a učí, jak přes tělo ovlivnit a změnit kvalitu existence ve světě.

Autor chápe lidskou osobnost na pozadí kauzálního řetězce: energie - pohyb - emoce - myšlení. Vytvořil jednoduchý energetický model fungování lidské osobnosti, který ukazuje na možnosti ovlivňování všech rovin osobnosti pomocí změny energetických procesů probíhajících v těle člověka. Některé nepříjemné zážitky, třeba z raného dětství, se zachytí v našem těle. Vytvoří se blok nazývaný "pancíř", který negativně ovlivní základní model výroby a distribuce energie v těle. Málo energie představuje menší rozvoj svalové hmoty. Člověk, jehož svalový aparát je ochablý, nemá sílu ¦podržet¦ a vychutnat si pozitivní emoci. Speciálním cvičením uvolníme blok a umožníme lepší zásobování těla. Bude více energie na posílení těla a situace se začne měnit. Zesílené svalstvo umožní podržet emoci, prožívání emocí je výraznější. Změnou emočního prožívání tak dochází ke změně myšlení. Bioenergetika pomáhá vidět člověka v realitě jeho těla a učí, jak přes tělo ovlivnit a změnit kvalitu existence ve světě.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku