Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


SHIATSU teorie a praxe

SHIATSU teorie a praxe
Novinka

Carola Beresford-Cooke, BA, LicAc, MRSS
Rok vydání:2016
Vydavatelství:Synergie
ISBN:978-80-7370-431-5
Stran:424
Skladem:ano
Kategorie:Léčení přírodními prostředky, herbáře
Zdravotní cvičení, sport, rehabilitace
Kód:010828


Sleva 12% - z ceny 859,00 Kč s DPH
Nová cena 756,00 Kč s 10% DPH


kusů


Přinášíme vám český překlad třetího, rozšířeného vydání jedné z nejlepších knih o shiatsu vůbec, ve které vás autorka přehledným a srozumitelným způsobem seznámí s teorií zen-shiatsu, teorií pěti elementů a tradiční čínskou medicínou.

Tato obsáhlá kniha vám pomůže k pochopení moudrosti staré tisíce let a naučí vás, jak ji při shiatsu prakticky využít.

Detailní popis jednotlivých technik a postupů při ošetření meridiánů doplňuje autorka řadou příkladů ze své dlouholeté praxe. Prakticky zaměřená je také obsáhlá příloha s přehledem nejběžnějších onemocnění a jak k nim nejen při shiatsu celostně přistupovat.

Ačkoli je kniha určená primárně studentům shiatsu a praktikům, dobře poslouží také klientovi, kterému shiatsu přináší úlevu a který se chce dozvědět více. Tato kniha se vás při čtení dotkne podobně, jako to umí zkušený praktik shiatsu.

Carola sepsala odborným i poutavým způsobem to, co by se měl praktik naučit ve škole shiatsu a co si klient odnáší z každého ošetření. Kniha je skutečným požehnáním a darem i pro zájemce z dalších směrů komplementární medicíny a pro lékaře zapojující do své praxe holistický přístup. (Z předmluvy Darji Havelkové, zakladatelky České asociace shiatsu)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku