Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Alisha Diphda Spearman Anime Figure

Alisha Diphda Spearman Anime Figure
Skladem: na dotaz
Kategorie:Modely postav (akční figurky), sošky fosilií
Kód:010481
Podobné knihy:Edna Anime Figure 09/2016
Sorey Swordsman Anime Figure 09/2016


Cena 3 990,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Další obrázky



Soška Alisha vytvořená podle předlohy figurální řady Tales of Zestiria series vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 21 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From the popular anime Tales of Zestiria comes a 1/8 scale figure of Alisha Diphda in armor. The figure is based on one of the key visuals from the anime, featuring Alisha clad in the armored leg and arm sleeves holding the long spear in the hand while striking a leisurely pose, which is reminiscent of the sacred mountain Reiforuku. She strikes the pose that faithfully preserves the feeling of the original illustration (sculptor Toshiaki Numakura) and shows off her lady-like curves as well as the strong determination in her eyes.
A product that any fan of the series will be proud to own!
Pre-Painted ABS & non-phthalate PVC 1/8 scale figure with stand included.
Approximately 21 cm in height.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku