Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Acerola Kiss-shot Oddity Killer Anime Figure

Acerola Kiss-shot Oddity Killer Anime Figure


Soška Acerola vytvořená podle předlohy figurální řady Kizumonogatari vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 14 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.


The iron-blooded, hot-blooded, cold-blooded vampire. From the popular anime Kizumonogatari comes a 1/8th scale of the most powerful of the oddities also known as the Oddity Killer, Kiss-Shot Acerola-Orion Heart-Under-Blade. The figure is based on one of the key visuals from the anime, featuring Kiss-shot crouched down on her knees in a pose that faithfully preserves the feeling of the original illustration and shows off her lady-like curves as well as the strong determination in her eyes.
Even the areas that were never visible in the original illustration such as the back of her hair have been very intricately sculpted, and the detailed base she sits upon has been made to look like the surface of water to bring out the atmosphere of the series even more. A product that any fan of the series will be proud to own!
Painted ABS & non-phthalate PVC 1/8th scale figure with stand included.
Approximately 14 cm in height.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku