Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Airy Ardet Hooded Anime Figure soška

Airy Ardet Hooded Anime Figure soška
Skladem: na dotaz
Kategorie:Modely postav (akční figurky), sošky fosilií
Modely postav (sošky,figurky)
Kód:009599


Cena 3 990,00 Kč s 21% DPH

Další obrázky

Soška Airy Ardet vytvořená podle předlohy figurální řady the “Shining” series vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií. Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime. Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

The lovely ladies of the “Shining” series have made for an incredible line of Ani*Statues, and we continue that tradition with the latest incarnation Shining Blade and the genuinely sweet baker Airy Ardet! A perfect representation of the character from the SEGA game, the girl stands in her iconic pose demurely offering bread from her basket to the children in the local orphanage. Airy wears her adorable blue and white outfit with a short white dress covered by a long blue coat with hood and boots. Her clothing has tons of great accents like white ruffles, trims, lace, buttons, and more, and the detail you will find in the sculpt is absolutely incredible. Airys face beams with huge blue eyes and a tiny smile under the bangs of her blonde hair, and the way she delicately holds a loaf of bread in one hand (and a full basket in the other) really brings the statue to life. Sculpted by WINDFLOWER, Airy Ardet stands nearly 20 cm/8 inches tall (1/8 scale) on a special display base. Airy is sure to be a standout whether you display her by herself or with other Shining series Ani*Statues!

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku