Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Cikánská magie a numerologie čarování za úplňku, životní čísla, vztahy

Cikánská magie a numerologie čarování za úplňku, životní čísla, vztahy
René Wevelsiepová
Rok vydání:2015
Vydavatelství:Eugenika
ISBN:978-80-8100-427-8
Stran:144
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Magie, šamanismus, kabala
Karty, taroty, čtení z ruky, sny
Léčitelé, jasnovidci, psychotronici
Astrologie, numerologie, horosko
Kód:009242


Sleva 7% - z ceny 188,00 Kč s DPH
Nová cena 175,00 Kč s 10% DPH


kusů


Zajímavosti o prastarých okultních tradicích Cikánů - Romů.

Autorka mnohé získala na základě osobního kontaktu s krásnou, inteligentní, vzdělanou romskou ženou. Různé druhy čarování - pro různé účely (prokletí, přivolání lásky ...).

Zvláštní pozornost je věnována čarování za úplňku - a to v jednotlivých měsících roku. Část o numerologii rozebírá tzv. společné vztahové číslo (od 2 do 12) - něco, co nenajdete ve většině knih o numerologii, a pak roční vibraci (1 až 9).

Ukázka:

„Život není vždycky jednoduchý, ale bude mnohem snazší, pokud ho budeme sdílet s někým, koho budeme milovat, a s někým, kdo k nám pociťuje upřímnou lásku, k níž budeme oba přistupovat s velkou úctou,“ říká Romka Anitta. Než začnou kouzlit, vypijí čaj ze sušených šípkových růží. Cukr spojují s vyvoláním dobrých pocitů, a proto si čaj řádně osladí. Moc a sílu ohně si dobře uvědomují, stejně jako jejich předkové za dávných dob. Oheň je pro ně tvořivý živel, který jim slouží ke všem pozitivním změnám. Proto si někde na zahradě, louce nebo v lese udělají ohýnek a již při jeho zapalování do něj vnáší svá milostná přání. Když je plamen zahaluje zářivým světlem tak intenzivně, že před svým zrakem vidí svého nového partnera, vyslovují hlasitě své prosby a přitom si uvědomují, že čarují. Soustředěně komunikují s magickou sférou, ne s nadějí, že si přivolají lásku na celý život, ale s naprostou důvěrou. Kouzla opakují devětkrát.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku