Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


10-denní DETOX na vyrovnání hladiny cukru v krvi

10-denní DETOX na vyrovnání hladiny cukru v krvi
Mark Hyman
Rok vydání:2015
Vydavatelství:Noxi
ISBN:978-80-8111-236-2
Stran:376
Skladem: na dotaz
Kategorie:Životní styl, výživa, kuchařky
Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Kód:008417


Cena 359,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
Detoxikace pro úpravu hladiny krevního cukru Aktivujte přirozené schopnosti těla spalovat tuk a hubnout Chcete změnit svůj život za 10 dní? Účinný program, který vám pomůže nejen dosáhnout rychlého a udržitelného snížení nadbytečných kilogramů, ale zbaví vás rovněž chronických zdravotních potíží, jako astma, bolesti kloubů, zažívacích potíží, autoimunitního onemocnění, bolesti hlavy, alergie, akné, ekzémů i sexuální dysfunkce, či upraví cukrovku 2. typu. Desetidenní detoxikační dieta dr. Hymana je jednoduchá, alek účinná metoda, která vrátí vašemu metabolismu rovnováhu, odbourá závislost na nezdravých potravinách, upraví hormony a zbaví organismus skrytých zánětlivých procesů.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+