Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


10 kroků k duchovní síle

10 kroků k duchovní síle
Cassandra Easonová
Rok vydání:2003
Vydavatelství:Knižní klub
ISBN:80-242-1100-9
Stran:325
Skladem: na dotaz
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Hypnóza, parapsychologie
Kód:007243


Cena 299,00 Kč s 10% DPH

Jako děti jsme měli parapsychologické schopnosti všichni. Později, vlivem poznávání a uvědomování si sebe sama, se intuitivní energie zablokuje. Parapsychologické síly se však neztrácejí; vynořují se v čase dospívání nebo v obdobích krizí; duchovní síly v nás nám pak poskytují novou perspektivu. Mezi parapsychologické schopnosti patří např. komunikace prostřednictvím mysli, předtucha i opouštění fyzického těla… Tato kniha vás naučí tyto schopnosti rozvíjet; objevíte v sobě zvláštní, vrozené dary. Mohou se z vás stát léčitelé, media či jasnovidci nebo budete časem umět i vykládat sny.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku