Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Návrat domů jak pečovat o své vnitřní dítě

Návrat domů jak pečovat o své vnitřní dítě
Novinka

John Bradshaw
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Portál
ISBN:80-8662-24-08
Stran:360
Skladem:ano
Kategorie:Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Emoce, podvědomí, sebepoznání
Kód:006411


Sleva 11% - z ceny 449,00 Kč s DPH
Nová cena 400,00 Kč s 10% DPH


kusů


Psychologická, psychoterapeutická kniha zabývající se tématem "zraněného dítěte" v každém dospělém člověku. Osvětluje příčiny zranění, které naléza v dysfunkčních rodinách.

V duchu Gestalt terapie se zabývá uvězněnými emocemi, které brání objevení, uzdravení a následovnému růstu "zázračného dítěte" - pravého já.

John Bradshaw je celosvětově proslulý autorem několika bestsellerů zabývajících se zejména poruchami rodinného systému a jejich přenosem na další generace a technikami napomáhajícími uzdravení tzv. „vnitřního dítěte“.

Kniha Návrat domů se zabývá tímto vnitřním dítětem, které se zejména u jedinců z dysfunkčních rodin přestane rozvíjet a ustrne v některé z raných fází, v nichž utrpělo trauma. Naše traumatizované vnitřní dítě pak způsobuje, že se nerozhodujeme na základě našich dospělých skutečností, ale jako malé, zraněné a bázlivé dítě. Bradshaw se podrobně věnuje rozboru důvodů, z nich k traumatizaci došlo, nabízí nepřeberné množství technik, jak vnitřní dítě vyléčit a ochránit a poskytuje i cenné rady, jak si nově objevené postoje udržet. Kniha obsahuje velké množství podpůrných cvičení, technik a testů a je založena na osobní zkušenosti autora.

John Bradshaw (1933–2016) měl teologické, filozofické a psychologické vzdělání. Působil jako známý americký poradce, lektor a řečník. Jeho knih se prodalo přes 10 milionů výtisků a byly přeloženy do 42 jazyků. Česky vyšly jeho knihy Jak se zbavit studu, který vás svazuje (1997) a Rodinná tajemství (2006).

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+