Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Cesta ke svobodě - síť vaší mysli (pouze kniha)

Cesta ke svobodě - síť vaší mysli (pouze kniha)
Novinka

Robert E. Detzler
Rok vydání:2019
Vydavatelství:Anag
ISBN:978-80-7554-232-8
Stran:160
Skladem:ano
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Emoce, podvědomí, sebepoznání
Meditace, mystika
Kód:006321
Podobné knihy:Osvobození duše (2.vyd.)
Duchovní léčení


Sleva 11% - z ceny 359,00 Kč s DPH
Nová cena 320,00 Kč s 10% DPH


kusů


Spiritual Response Therapy (SRT) je terapie, která pracuje se záznamy naší duše, v nichž hledá a čistí disharmonické programy z tohoto života i z životů minulých.

Autor Robert E. Detzler byl zkušeným učitelem, poradcem a duchovním. V čem vám může Spiritual Response Therapy pomoci?

Pomocí Cesty ke svobodě, sítě vaší mysli, vás autor knihy Cesta ke svobodě naučí pracovat na obnově vašeho mentálního, emocionálního a fyzického zdraví. S metodou Spiritual Response Therapy můžete také pomáhat rodině, přátelům a dalším lidem, kteří by chtěli výrazně změnit svůj život k lepšímu.

Kniha Cesta ke svobodě přináší postup, který vás krok za krokem povede k používání kyvadla a speciálních tabulek pro práci s Vyšším Já, ke zpřístupnění a řešení podvědomých programů a škodlivých energií, k jejich nahrazení pozitivními programy a k vyčištění vašich duševních záznamů.

Pomocí Cesty ke svobodě, sítě vaší mysli, vás autor knihy Cesta ke svobodě naučí pracovat na obnově vašeho mentálního, emocionálního a fyzického zdraví. S metodou Spiritual Response Therapy můžete také pomáhat rodině, přátelům a dalším lidem, kteří by chtěli výrazně změnit svůj život k lepšímu. Kniha Cesta ke svobodě přináší postup, který vás krok za krokem povede k používání kyvadla a speciálních tabulek pro práci s Vyšším Já, ke zpřístupnění a řešení podvědomých programů a škodlivých energií, k jejich nahrazení pozitivními programy a k vyčištění vašich duševních záznamů.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku