Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


101 vzorů keltských uzlů

101 vzorů keltských uzlů
Courtney Davis
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Alpress
ISBN:80-7362-117-7
Stran:101
Skladem: na dotaz
Kategorie:Design , Architektura, Art
Náboženství a mytologie
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:006294


Cena 349,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
Kniha je plná neopakovatelných tvarů a barev. Každý námět je představen v čistých liniích, jež se dají snadno okopírovat, a v živých barvách, odpovídajících nezaměnitelnému stylu keltského umění. Vzorník obsahuje náměty inspirované velkolepými keltskými rukopisy, jakými je například keltský evangeliář, i dílka obkreslená ze známých důmyslných kovových výrobků. Autor přibližuje historii keltských uzlů od nejstarších, vytesaných do kamene, až k moderním interpretacím. Nevyčerpatelný zdroj pro umělce i obdivovatele keltského umění.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+