Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Rodinné podnikání

Rodinné podnikání
Vojtěch Koráb, Alena Hanzelková, Marek Mihalisko
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Computer Press
ISBN:978-80-251-1843-6
Stran:176
Skladem:ano
Kategorie:Ekonomie, komunikace, prodej
Řízení, management, ekonomika
Kód:003232
Podobné knihy:Základy bankovnictví
Peníze nerostou na stromech! všechno o tom, jak ovládat vlastní peníze
Základy makroekonomie
Instantní ekonomie nejen pro začátečníky
Jak se stát Forexovým obchodníkem


Sleva 7% - z ceny 299,00 Kč s DPH
Nová cena 278,00 Kč s 10% DPH


kusů


Na českém trhu tuto ojedinělou publikaci přivítají všichni, kdo se snaží stmelit dva rozdílné systémy – podnikání a rodinu. Zajímat jistě bude i studenty malého a středního podnikání. Autoři čtenáře provedou úskalími, jimž musí čelit rodinné podniky, upozorní na nejčastější chyby, které provázejí tuto formu podnikání.

Dozvíte se potřebné informace například o:

- řízení a zdrojích financování rodinného podniku - rodinné radě a rodinném protokolu - plánování a řízení následnictví

V knize naleznete:

- teorii nezbytnou pro založení a rozvíjení rodinného podniku - příklady z praxe a případové studie nastiňující řešení konkrétních problémů při rodinném podnikání - slovníček nejdůležitějších pojmů a anglických výrazů.

Řekli o knize:

„…Úspěšné rodinné podniky přitahují, a proto kniha Rodinné podnikání docenta Korába a jeho spolupracovníků je první knihou v naší zemi, která se tematikou rodinného podnikání komplexně zabývá. Já osobně tuto knihu velmi vítám a považuji ji za nutný krok k získání respektu a úcty pro rodinné podnikání v ČR. Trvale udržitelný rodinný podnik je jako živý organismus a jen jako živý organismus se může rozvíjet, množit a prosperovat přes celé generace.“ Ing. Olga Girstlová, majitelka společnosti GITY, a. s.

„Rodinný podnik vznikal a ještě teď vzniká z nadšení, z umu jednotlivce nebo více členů rodiny pracovat bez ohledu na čas – ať hlavou nebo rukama – s vědomím, že uznání a ocenění jinými je před finančním prospěchem (odměnou), který se možná po realizaci dostaví později. …Dovolte mi, abych vyzdvihl právě tu nesmírnou obětavost, vytrvalost a překonávání různých překážek v podnikání, aby firma zůstala pro podnikání další generaci. V rodině se netuneluje. Knihu Rodinné podnikání vidím jako velmi potřebnou. Přeji všem mnoho podnikatelských úspěchů a radost z jejího čtení.“ Ing. Jan Petrof, poradce

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku