Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


52 týdnů k dosažení životního úspěchu

52 týdnů k dosažení životního úspěchu


Vzbuď se a postav se čelem ke svému pozitivnímu já – Proč mají někteří lidé úspěch a jiní pohoří – Soustřeď se na svůj úspěch – Nedělej chyby svých dětí – Najdi si zaměstnání podle svého vkusu – Nech ostatní, aby ti dopomohli k úspěchu – Zapoj svou osobní přitažlivost – Překonej strach, abys dosáhl svého cíle – Haj své zájmy – Žij vlastní život.

Toto jsou některé z dvaapadesáti zlatých klíčů k úspěchu, které vám prostřednictvím této knížky vkládá do rukou Napoleon Hill.

Hill, jeden z autorů světových bestsellerů a zdroje úspěchu milionů lidí, doplňuje své nesmírně praktické návody příklady skutečných lidí, kteří se domohli bohatství, slávy a štěstí tím, že otevřeli zdroje své osobní síly, jež autor tak živě osvětluje.

Jsou uspořádány do týdenních meditací, takže z Hillova rádce můžete těžit po celý rok.

Tato vysoce motivující práce s hlubokým filozofickým podtextem nabízí svěží vhled do problému a je nehasnoucí inspirací, jak obohatit svůj život těmi nejúčinnějšími cestami.

Hill věnoval většinu svého úsilí vysvětlením paradoxu, že "Myšlenky jsou věci.", svým čtenářům a studentům.

Výsledkem těchto studií byla filozofie úspěchu nabídnuta jako vzorec pro úspěch Hillem a Carnegiem, publikována původně roku 1928 jako studijní příručka ke kuzu nazvaný Pravidlo úspěchu (orig. The Law of Success).
Projekt trval přes 20 let, během kterých se stal Hill poradcem Carnegieho.
včetně Thomase Edisona, Alexandra Grahama Bella, George Eastmana, Henryho Forda, Elmera Gatese, Johna D. Rockefellera, Charlese M. Schwaba, F. W. Woolwortha, Williama Wrigleyho Jr., Johna Wanamakera, Williama Jenningse Bryana, Josifa Stalina, Theodora Roosevelta, Charlese M. Schwaba, Williama H. Tafta, Woodrowa Wilsona, Charlese Allena Warda a Jenningse Randolfa.
V rámci svého výzkumu provedl Hill rozhovory s mnoha z nejúspěšnějších lidí té doby,
Díky tomu, jaký Hill budil dojem, jej Carnegie pověřil (bez placení a nabízejíc poskytnout mu doporučující dopis) provést rozhovory s více než 500 úspěšnými muži a ženami, mnoho z nich milionářů, za účelem odhalit a publikovat vzorec na úspěch.
Jak Hill zjistil, Carnegie věřil, že proces úspěchu může být vyjádřen jednoduchým vzorcem, který by mohl být zopakován průměrnou osobou.
Za bod zlomu jeho kariéry je považováno, když dostal nařízeno v rámci série článků o slavných mužích provést rozhovor s Andrewem Carnegie, toho času jedním z nejmocnějších mužů na světě.
Jeho matka zemřela, když mu bylo 10 let. Začal psát ve věku 13 let jako reportér místních novin. Svou reportérskou výplatu použil pro vstup na právnickou školu, avšak byl brzy nucen odejít z finančních důvodů.
Dle jeho oficiálního životopisce se Hill narodil do chudoby dvoupokojového srubu v městě Pound oblasti Wise County, Virginia.
Hillových knih bylo prodáno miliony kopií, což dokazuje vysoký zájem o tajemství úspěchu mezi moderními američany.
Tajemství úspěchu bylo ve svůdné formě nabídnuto čtenářům knihy Myšlením k bohatství a nebylo vysloveno přímo, neboť Hill cítil, že jeho postupné poodhalování čtenářem samotným tomuto čtenáři přinese největší užitek.
Hill nazval své učení úspěchu "filozofie úspěchu".
Jak úspěch přichází a vzorec který umožní jej dosáhnout průměrné osobě byly slibem Hillových knih.
"Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout"
Hillovým charakteristickým vyjádřením je:
V americe, Hill uváděl, lidé mohou věřit, čemu chtějí věřit a to je to, co odlišuje Spojené státy od všech ostatních zemí na světě. Hillova práce prozkoumávala sílu osobních přesvědčení a jakou roli hrají v osobním úspěchu.
Jeho nejznámější kniha, Myšlením k bohatství (v orig. Think and Grow Rich), je jednou z nejprodávanějších knih všech dob.
byl americký autor, který byl jedním z prvních producentů moderního žánru literatury věnované osobnímu úspěchu.
Napoleon Hill (26. října 1883 - 8. listopadu 1970)
Tato vysoce motivující práce s hlubokým filozofickým podtextem nabízí svěží vhled do problému a je nehasnoucí inspirací, jak obohatit svůj život těmi nejúčinnějšími cestami.
Autorovy praktické návody jsou doplněny příklady jiných úspěšných lidí.
Nabízí 52 zlatých klíčů k jeho dosažení.
Další významná knížka od autora, který je synonymem úspěchu.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku