Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Kniha o těhotenství a dítěti

Kniha o těhotenství a dítěti
Antonín Pařízek
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Galén
ISBN:978-80-7262-594-9
Stran:425
Skladem: na dotaz
Kategorie:Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:002756


Cena 599,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Antikoncepce
Kojení
Šestinedělí
Ošetření novorozence
Porod
Hygiena a životospráva těhotných
Průběh těhotenství
Péče o těhotnou ženu
Otěhotnění
Plánované rodičovství
Obsah:
Text je doplněný o zajímavé a názorné ilustrace, obrázky a fotografie, včetně unikátních záběrů českých celebrit a sportovních párů, jejichž potomkům autor pomáhal na svět.
Dosud nikdy nebylo lidstvo v situaci, že by se děti mohly rodit pouze rodičům, kteří si jejich narození skutečně přejí - proto jsou na závěr kapitoly o těhotenství zařazeny i základní informace o prostředcích a metodách moderní antikoncepce.
V kapitole o šestinedělí je brán zvláštní ohled na informace o příznivém vlivu kojení na dítě, připojena je nová kapitola o očkování dětí. S ohledem na fakt, že asi u jedné třetiny těhotných žen se vyskytnou nepravidelnosti, jsou zmíněny i některé příčiny rizikového těhotenství a nepravidelně probíhající porod a šestinedělí.
Podrobně je popsán porod, ať již přirozený nebo operační, císařský řez apod. Pečlivě a v celé své šíři jsou probrány všechny dnes známé postupy v tišení bolestí u porodu, od metod nefarmakologických až po epidurální analgezii.
Předporodní péče, která je v České republice na velmi vysoké úrovni, je spojena s informacemi o správných hygienických návycích a životosprávě těhotné ženy.
Po týdnech a měsících od prvních okamžiků těhotenství sleduje změny, které nastávají v těhotné ženě, vývoj zárodku a později plodu.
Třetí vydání čtenářsky úspěšné publikace srozumitelně a přehledně popisuje zásady plánovaného rodičovství a způsoby přirozeného i umělého otěhotnění.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku