Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Sluneční znamení (původní vydání)

Sluneční znamení (původní vydání)
Linda Goodmanová
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Pragma
ISBN:80-7176-076-5
Stran:529
Skladem: na dotaz
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Astrologie, numerologie, horosko
Manželství, vztahy, sexualita
Kód:002604


Cena 198,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Skvělý astronomický průvodce vám dovolí poznat skutečnou povahu lidí, kteří vás obklopují.

Zjistěte, co se opravdu děje ve vašem životě i v životech vašich blízkých! Je váš vyvolený i přes svou tvrdou vizáž citlivka? Chce si vás ta kráska vzít vážně jen pro peníze? Kdy by bylo dobré nechat svou milou pochybovat o vaší věrnosti? Kdy raději držet jazyk za zuby a kdy jít s pravdou a pocity ven? Kdy požádat šéfa o zvýšení platu, dívku o ruku nebo zetě o půjčku?

Radu pro správné načasování, které je základem úspěchu, vám nabízí světově známá astroložka Linda Goodmanová, která díky svému studiu slunečních znamení pomohla miliónům čtenářů k lásce, úspěchu a štěstí. Oslňte své přátele vhledem do tajných zákoutí jejich povah! Knížka, vydávaná v reedicích už více než 40 let, je psaná s citlivostí a humorem, jimiž se odlišuje od jiných titulů podobného zaměření.

Výkladů slunečních znamení je obrovské množství. Pro vás jsme vybrali výklad mistrovský, výklad královny astrologie Lindy Goodmanové, autorky veleúspěšných knih Hvězdná znamení, Znamení lásky, Znamení vztahů a románu Gooberz. Její knihy jsou triumfálním vyhlášením síly lásky, užijte si každou větu, každé slovo. Žádnou další knihu však již paní Goodmanová nenapíše. Bohužel...

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku