Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Nedostatečný pocit vlastní hodnoty - sebedestruktivní vnitřní programy a jejich překonávání

Nedostatečný pocit vlastní hodnoty - sebedestruktivní vnitřní programy a jejich překonávání
Novinka

Heinz-Peter Röhr
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Portál
ISBN:978-80-262-0354-4
Stran:176
Skladem:ano
Kategorie:Ekonomie, komunikace, prodej
Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:001596
Podobné knihy:Nedostatečný pocit vlastní hodnoty (audio CD)


Sleva 11% - z ceny 279,00 Kč s DPH
Nová cena 248,00 Kč s 10% DPH


kusů


Nedostatečný pocit vlastní hodnoty komplikuje výrazným způsobem život mnohým z nás. Důsledkem mohou být často úzkosti, deprese, psychosomatická onemocnění nebo různé formy závislostí.

Heinz-Peter Röhr poukazuje na skutečnost, že zdravému pocitu vlastní hodnoty stojí často v cestě určité vnitřní vzorce či programy. Ty lze přirovnat k softwaru, který člověku umožňuje pouze určitý typ operací. A lidé s nedostatečným pocitem vlastní hodnoty jsou obvykle „naprogramováni“ tak, že své vlastní spokojenosti stojí v cestě… Autor čtenáři pomáhá nejprve sebedestruktivní vnitřní naprogramování rozpoznat. Vychází z poznatků a konceptů různých psychologických směrů a psychoterapeutických škol – z psychoanalýzy, KBT, transakční analýzy, existenciální psychoterapie – a s jejich využitím následně pomáhá, jak ze starých programů vystoupit a zaujmout nový postoj k sobě i k životu. Knihu ocení psychologové, psychoterapeuti, pracovníci pomáhajících profesí, čtenáři se zájmem o populárně psychologickou tematiku.

Heinz-Peter Röhr se 25 let zabývá psychoterapií závislostí na odborné klinice v německém Fredeburgu. Je autorem mnoha knih. Vyšly jeho tituly Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti, Hysterie – strach z odmítnutí, Závislé vztahy.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku