Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


21 dní mistrovských afirmací

21 dní mistrovských afirmací
Louise L. Hay
Rok vydání:2019
Vydavatelství:Pragma
ISBN:978-80-7349-338-7
Stran:120
Skladem: na dotaz
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Motivace, úspěch, propagace
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:001456


Cena 180,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Další obrázky

V této knize nám známá autorka zabývající se osobním rozvojem a sebeléčením ukazuje, co jsou to afirmace a jak naše myšlenky ovlivňují náš život, jak pozitivní, tak i negativní. Protože výzkum ukázal, že abychom si osvojili nějaký zvyk, potřebujeme k tomu 21 dní, předkládá tato kniha krátký, jednadvacetidenní kurz praktického používání afirmací. Můžete učinit vědomé rozhodnutí uzdravit svůj život a posunout se kupředu na cestě pozitivních změn… a čas tyto pozitivní změny je právě teď. Není lepší čas než přítomnost pro to, abyste převzali moc nad svými myšlenkami. Připojte se k nespočtu lidí, kteří změnili svůj život k lepšímu, když udělali to, co čtenářům předkládá autorka této knihy.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku