Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Mandalový tarot (kniha a karty)

Mandalový tarot (kniha a karty)
Dominika Shira
Rok vydání:2012
Vydavatelství:Autorka
Stran:180
Skladem: na dotaz
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Astrologie, numerologie, horosko
Karty, taroty, čtení z ruky, sny
Kód:001346
Podobné knihy:Velké mistrovské karty (kniha a 22 karet)


Sleva 11% - z ceny 999,00 Kč s DPH
Nová cena 889,00 Kč s 21% DPH


Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


JAK VZNIKL MANDALOVÝ TAROT?

Mimo vykládání karet se zabývám léčením, zasvěcováním energií, astrologií, hlubinnou alternativní psychologií, minulými životy, čištěním minulých životů a karmických záležitostí atd. V rámci různ

ých zasvěcování (napojování na různé typy energií) jsem dostávala mnoho léčivých symbolů. Jednoho dne na břehu oceánu, v březnu 2010, začaly přicházet první mandaly, které obsahovaly nové energie Věku Vodnáře.

Nejdříve musím předeslat, že jsem nikdy neměla v plánu, ani jsem o tom nesnila a vlastně mně ani nikdy nenapadlo, že nakreslím tarotové karty a napíši k nim knihu. Nikdy předtím jsem je nemalovala a popravdě ani nevěděla, jak se správně malují. Vlastně to byla automatická kresba – channeling, která propojila následující mé tři lásky – energie, symboly a tarot.

Channeling je proces dostávání zpráv nebo inspirace z vyšších sfér. Neměla jsem u sebe ani správný papír, kružítko atd. Pouze maličký čtverečkovaný bloček a pastelky. Začala jsem nevědouc, že je úplněk před Velikonocemi, ten den malovat. Za 6 dní o Velikonoční neděli byla namalována Velká arkána. A za dalších 12 dní dalších 56 karet. A významy barev a symbolů jsem se dozvěděla až o tři měsíce později při psaní kapitol „Channelingem o mandale“, které jsou v této knize.

Tak jsem zjistila, co vlastně mandaly obsahují, jakou vesmírnou řečí symbolů jsou kresleny. Cítila jsem se jako Alenka v říši divů. Původní malby ze sešítku jsem musela překreslit na bílou čtvrtku. Obojí – malování i psaní byla velmi krásná a zajímavá práce. Nejsem profesionální malíř ani spisovatel. Jsem jen zapisovatelem mandal i textů o nich. Pouze levou část dvojstránky o jednotlivých kartách v knize pod názvem „DEVĚT aneb 9 otázek“ jsem psala jako terapeut pracující několik let s klienty i pomocí tarotových karet. Vlastně to není podstatné, hlavně, že je Mandalový tarot na světě a může vám být průvodcem k sebepoznávání, sebepřijetí, práci na evoluci vaší duše a k utváření vlastní reality na cestě ke světlu.

VYUŽITÍ MANDALOVÉHO TAROTU

S jednotlivými mandalami můžete pracovat na více úrovních –

1. klasický výklad (řešení, rozklíčování vztahů, zdraví, práce, duše...)

2. diagnostika, sebepoznávání, sebepřijetí

3. energetický zářič (osobní, pro místnosti)

4. klíč k vašemu podvědomí, imaginaci a nahlížení do problému, hledání lekce ke zpracování

5. meditace

6. podpora při rozhodování

7. hledání dharmy

8. minulé životy, karma

9. naučit se používat a využít svůj vnitřní potenciál.

O čem channeling v Mandalovém tarotu je?

Tento text se nachází vždy na pravé straně příslušné dvojstránky o dané kartě. Je zapsán channelingovým způsobem, takže obsahuje informace z vyšších sfér. Je to popis obsahu mandaly, který osvětluje, co v ní bylo namalováno (zakódováno) a jaký to má význam. Je to vlastně popis energie, která byla zakreslena do jednotlivých mandal na téma jednotlivých karet. Je zde vysvětleno, co který symbol, tvar a barva znamenají, jakoby vám Vesmír chtěl popsat kulinářský recept, z čeho jsou celkové energie a obsah mandaly uvařeny či utkány.

Zbytek nechám na vás. Ať vám přinese mnoho radosti a poznání práce s Mandalovým tarotem


Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku