Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Klinicky významné bakterie

Klinicky významné bakterie
Kolektiv autorů
Rok vydání:2012
Vydavatelství:Triton
ISBN:978-80-7387-588-6
Stran:128
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:000890


Sleva 7% - z ceny 224,00 Kč s DPH
Nová cena 208,00 Kč s 10% DPH


kusů

Kniha je užitečnou pomůckou jak pro studenty základního i pokročilého studia medicíny, tak i pro graduované lékaře při výkonu jejich praxe.
Některé z těchto pojmů jsou sice všeobecně známé, mnozí studenti ale při jejich používání a výkladu významů často chybují.
Součástí knihy je i výklad základních pojmů medicíny a souvisejících věd, soustřeďující se vzhledem k zaměření nakladatelství a autorů hlavně na oblast farmacie a molekulární genetiky.
Tato kniha je kombinací učebnice a užitečné příručky, neboť vedle souhrnu základních vlastností lékařsky významných bakterií, jimi vyvolávaných nemocí a zásad jejich léčby uvádí i aktuální novější poznatky z molekulární biologie a genetiky, které ještě v běžných učebnicích nejsou.
Jejich seznam a další údaje jsou dostupné na adrese www.pharma-reports.com.
Jedná se o mozkový trust (think tank), který již vydal více než 100 podobných příruček a aktualizačních kompendií z různých oborů lékařského výzkumu i praxe.
Kniha je překlad z anglického originálu Clinically Important Bacteria, vydaného v roce 2010 nakladatelstvím Pharma and Biotech Industry Reports, sídlícím v Anthemu v Arizoně.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku