Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


100 odpovědí na životní otázky

100 odpovědí na životní otázky
Werner Huemer
Rok vydání:2012
Vydavatelství:Integrál Brno
ISBN:978-3-87860-421-1
Stran:280
Skladem: na dotaz
Kategorie:Historie, filozofie
Posmrtný život, reinkarnace, karma
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:000877


Cena 270,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
Většina lidí vychází otevřeně nebo mlčky z toho, že není v našich silách odpovědět na „poslední otázky života“. I když člověk připustí, že existuje také svět za viditelnými věcmi, Bůh, další život po pozemském životě, reinkarnace, osud… zbývá mnoho dalších otázek: Je osud spravedlivý? Existuje i nezasloužené utrpení? Opakují se inkarnace donekonečna? Jsou nemoci podmíněny karmou? Jak člověk dosáhne v životě štěstí? Vyplní se katastrofická proroctví? A docela nakonec: Jaký má celý ten životní kolotoč smysl? Ukazuje se, že na všechny tyto otázky existují smysluplné odpovědi. Autor pracuje jako šéfredaktor německého časopisu Gralswelt (Svět Grálu). Odpovědi uspořádal tak, aby pomáhaly myslícímu čtenáři při hledání svého vlastního názoru na celkový obraz světa.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku