Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Andělská řeč

Andělská řeč

Žije v jihovýchodním Michiganu. Pro informace ohledně osobní andělské konzultace, navštivte www.ChanteILysette.com
Chantel prováděla andělská čtení již stovkám klientů a je tvůrkyní a moderátorkou oblíbené série před­ nášek Andělská Galeriet».
Chantel Lysette
Seznamte se blíže s jejich osobností, s pocity, které evokují, jak se jeví, poznejte jejich charakteristická znamení a symboly a bezpočet dalších klíčů vedoucích k rozpoznání jejich přítom­ nosti a dešifrování jejich zpráv.
Poznejte šestnáct různých andělů - nejvyššího posla Gabriela, archiváře Metatrona, bodrého bojovníka Michaela, mírumilovného léčitele Rafaela a další, jež obývají výšiny nebeské.
Pracovní listy a deníky vám umožní snadno si udržet přehled o svých duchovních setkáních.
Autorka vám pomůže formou zábavných aktivit a cvičení vytříbit intuitivní schopnosti, vytvořit si ideální prostor pro meditaci a otevřít se Boží prozřetelnosti.
S příznačnou smělostí a zemitým humorem, Chantel Lysette nabízí zá­ bavného, praktického průvodce a cvičebnici pro navazování kontaktů s vašimi anděly.
Když si vy­ tvoříte svou vlastní "andělskou řeč" - svůj osobitý, jedinečný způsob spo­ jení a spolupráce s anděly - navždy se vám otevře přístup k božskému zdroji, jehož útěcha, podpora a moudrost vám pomohou najít cestu živo­ tem a objevit skutečný smysl bytí.
Archandělé k nám vždycky promlouvají způsobem, kterému rozumíme, ale někdy potřebujeme pomoci uvědomit si jejich přítomnost.
Jsou opakující se představy v mých snech zprávou od anděla?
Je snad písnička, kterou právě hrají v rádiu, nebeským znamením?
Jak se spojit s anděly

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku