Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Člověk Havel

Člověk Havel
Petr Čermák
Rok vydání:2011
Vydavatelství:Imagination of people
Stran:216
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Historie, filozofie
Kód:000368


Sleva 7% - z ceny 249,00 Kč s DPH
Nová cena 232,00 Kč s 10% DPH


kusů

Kniha zkušeného autora je objevná a zároveň přitažlivá zejména tím, že Václava Havla představuje takového, jaký skutečně je, upoutá i originální fotografickou výpravností /fotografové VH Oldřich Škácha a Bohdan Holomíček/
Neobyčejně zajímavé jsou třeba také postřehy osobního strážce Petra Pávka, který po boku svého prezidenta strávil více než dvě desetiletí.
Autor je poodhaluje po vzájemném setkávání a rovněž prostřednictvím pohledů obou manželek, Olgy a Dagmar, a významných lidí, které ho důvěrně znali či znají.
Ať jste téměř na jakémkoliv místě naší planety a vyslovíte jeho jméno, získáte pomyslnou vstupenku do světa. Jednoduše - každý ví… Ne každý však ví o rozmanitých polohách Havlovy složité a vzácně barvité a duchem obdařené osobnosti.
A právě silné člověčenství se prolíná plně autorizovanou knihou, která vychází v rámci významných narozenin Václava Havla, muže vzrůstem menšího, ale významem naprosto jedinečného.
Nejdříve literát a významný dramatik, potom disident i vězeň a nakonec prezident všech Čechů, ale zejména ČLOVĚK.
Vždyť změnil Česko a napomohl proměně střední a východní Evropy.
VÁCLAV HAVEL - bezpochyby mimořádný lidský fenomén a neobyčejně odvážný muž s neuvěřitelným myšlenkovým obsahem i odkazem.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku