Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Praktická urinoterapie (ve slevě jediný výtisk !)

Praktická urinoterapie (ve slevě jediný výtisk !)
Výprodej

MUDr. Vilma Partyková
Rok vydání:2011
Vydavatelství:Start
Stran:251
Skladem: na dotaz
Kategorie:Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:000095
Podobné knihy:V souznění se sebou (7.díl)
Urinoterapie očima lékaře
Hladovění pro zdraví
Vaříme nemocným rakovinou a nejen pro ně
Urinoterapie a nemoci
Chci se narodit zdravý a zdravým zůstat


Sleva 20% - z ceny 249,00 Kč s DPH
Nová cena 199,00 Kč s 10% DPH


Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Kniha Praktická urinoterapie, kterou napsala MUDr. Vilma Partyková, volně navazuje na autorčiny publikace o přírodních metodách prevence a léčení nemocí.

V nové knize MUDr. Partyková dopodrobna vysvětluje postupy pro zbavení se letitých usazenin v cévách, střevech, kloubech, lymfatických cestách, zažívacích orgánech, písku v ledvinách, kamenů v játrech a žlučníku.

Těžištěm knihy jsou pak praktické návody využití urinoterapie při infekcích, alergiích, žaludečně-střevních potížích, poruchách kosterního aparátu, očních, ušních potížích a při zákeřných nemocech, i takzvaně nevyléčitelných. Pozornost je věnována také prohloubení účinnosti urinoterapie užíváním včelích produktů a mumia.

MUDr. Vilma Partyková
Těmto metodám se věnuje dvacet let. Jako přední odborník se účastnila světových urinoterapeutických kongresů v Brazílii 2003 a Mexiku 2009.
Přes 20 let pracovala jako všeobecná" obvodní lékařka. Tři roky byla vedoucí lékařkou polikliniky našeho velvyslanectvi v Moskvě. Zde absolvovala na Lékařské fakultě Lomonosovovy univerzity postgraduální kurz reflexní terapie a akupunktury, získala řadu odborných kontaktů a seznámila se teoreticky a prakticky s netradičnimi léčebnými postupy, jako jsou bezkontaktní masáže. urinoterapie a léčebné hladovění.
je absolventkou Fakulty všeobecného lékařsrví Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala 7 let na klinice, z toho 5 lel jako anesteziolog ve Fakultni nernocnici na Královských Vinohradech v Praze.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku