Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


48 zákonů moci amorální, skandální, velmi cynická ... a přitom nesmírně pravdivá a nejprodávanější kniha o tom, jak funguje moc

48 zákonů moci amorální, skandální, velmi cynická ... a přitom nesmírně pravdivá a nejprodávanější kniha o tom, jak funguje moc
Robert Greene
Rok vydání:2016
Vydavatelství:Eugenika
ISBN:978-80-8100-484-1
Stran:208
Skladem:ano
Kategorie:Řízení, management, ekonomika
Emoce, podvědomí, sebepoznání
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:TM11195


Sleva 10% - z ceny 288,00 Kč s DPH
Nová cena 259,00 Kč s 10% DPH


kusů


Amorální, skandální, velmi cynická ... a přitom nesmírně pravdivá a nejprodávanější kniha o tom, jak funguje moc.

Někdo označuje knihu "48 zákonů moci" nástroj pro ty, kteří chtějí dosáhnout moc a úspěch.

Někdo si myslí, že je to hlavně praktická příručka pro každou příležitost.

Pravdou však je, že již dvě desetiletí nejprodávanější kniha o fungování moci zůstane ještě dlouho jednou z nejčtenějších knih na světě na toto téma.

Na stránkách knihy čtenář najde mnoho zajímavých příběhů založených na skutečných faktech ze života slavných historických postav.

Robert Greene mluví o cestě na vrchol slávy, moci a bohatství. Ukazuje přesně lidskou podstatu. Její touhu dosáhnout úspěchu.

Pokud si o sobě myslíte, že jste ambiciózní člověk, pak je tato kniha pro vás.

Naučí vás poznat a ovládnout myšlenky a přání druhých. V návaznosti na rady autora, bude pro vás mnohem snazší postupovat po kariérním žebříku směrem nahoru.

Naučíte se pochopit, na jaké pozici se nacházejí vaši vůdci a správně to využít. A to není fikce.

Autor je velký znalec lidské psychologie, a ví, co říká. Jeho kniha pomohla tisícům lidí realizovat své plány. Autor popisuje desítky příkladů správního řízení v konkrétních situacích. Na skutečných příbězích ukazuje, jakož i z prohrané pozice můžete směřovat k vítězství. Čtenář se setká s nestandardními metodami vyjednávání a řízení.

Každé své tvrzení autor dokumentuje na konkrétních příkladech. Bestseller "48 Zákonů moci" seznámí čtenáře se základními pravidly chování. Každý postulát v knize je jasně a srozumitelně formulovaný.

Všechny zde uvedené, zákony mají vědecký základ a doporučené konkrétní způsoby řízení. S pomocí jeho rad, můžete každé své slovo, pohyb, nebo úsměv změnit na mocnou zbraň. Použijte neznalost své soupeře k dosažení svých cílů. Současně se naučíte správně chápat, co se opravdu skrývá za slovy nebo jednáním vašich podřízených, vedoucích, nebo kolegy v práci.

Sam autor nazýval své dílo "amorální, skandální, velmi cynická ... ale přitom nejpravdivější kniha o moci." Je to tak opravdu?

Čtěte a sami se přesvědčte.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+