Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Proč potřebujeme dalajlamu - Proč potřebujeme dalajlamu Dalajlamovy pravdivé činy jako politické řešení pro Čínu, Tibet a svět

Proč potřebujeme dalajlamu -  Proč potřebujeme dalajlamu Dalajlamovy pravdivé činy jako politické řešení pro Čínu, Tibet a svět
Výprodej

Robert Thurman
Rok vydání:2010
Vydavatelství:DharmaGaia
ISBN:978-80-7436-002-2
Stran:250
Skladem:ano
Kategorie:Historie, filozofie
Náboženství a mytologie
Kód:S03181


Sleva 30% - z ceny 298,00 Kč s DPH
Nová cena 209,00 Kč s 10% DPH


kusů


Kniha představuje jednoho z nejpozoruhodnějších lidí současnosti 14. tibetského dalajlamu Tändzina Gjamccha v celé ohromující šíři jeho osobnosti, kterou u nás dosud neznáme:

jako buddhistického mnicha, učitele buddhismu, hlasatele mezináboženské snášenlivosti, jako filosofa a vědce, politického představitele a vůdce Tibeťanů a v neposlední řadě i jako transreligiózního proroka, oslovujícího lidi všech vyznání i bez vyznání.

Významný buddholog, buddhista a tibetanista Thurman využil dlouholeté osobní známosti s dalajlamou a hluboké odborné erudice a ve své knize se soustřeďuje na dalajlamův příspěvek k řešení současných politických, sociálních a ekologických problémů v Tibetu, v Číně a na celém světě.

Český překlad je doplněn detailní informací o dalajlamových návštěvách v České republice, připravenou ve spolupráci se sdružením Lungta a nadací Forum 2000. Barevná příloha.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku