Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Tai Chi / Čchi kung (DVD) - čínská cvičení pro zdraví a vnitřní harmonii

Tai Chi / Čchi kung (DVD) - čínská cvičení pro zdraví a vnitřní harmonii
Michaela Sklářová
Rok vydání:2013
Vydavatelství:Maitrea
Stran:82
Skladem:ano
Kategorie:Audio CD, DVD, CD-ROM
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Zdravotní cvičení, sport, rehabilitace
Kód:S02864
Podobné knihy:Čchi-kung osm kusů brokátů (DVD)


Sleva 7% - z ceny 195,00 Kč s DPH
Nová cena 181,00 Kč s 21% DPH


kusů


Lidé západního světa se stále více obrací k alternativním způsobům léčení. Mezi ně patří i čínská cvičení pro zdraví a dlouhověkost čchi-kung (qi-gong). Nejen v Číně patřila a stále patří k nejoblíbenějším formám cvičení pro svoji schopnost navracet optimální zdraví, pozitivní mysl a vnitřní rovnováhu. Čchi-kung svou jednoduchostí a velkou účinností vyhovuje mladým i starším lidem, protože se zaměřuje na kultivaci jak těla, tak i mysli. Dnešnímu modernímu člověku postupně odhaluje tajemný svět energií, navrací zdraví, pomáhá nalézt vnitřní klid, radost a životní naplnění.

Michaela Sklářová: Délka záznamu : 1 hod. 22 min
Spojuje poznatky Východu s poznatky západních metod zabývajících se terapií těla a práce s energiemi. Zajímá se o spiritualitu, čínskou medicínu, kultivaci vlastní energie a posvátnou sexualitu.
Od roku 1994 se věnuje umění čchi-kung, meditačním a relaxačním technikám, které rozpouští bloky, stres a vedou k transformaci tělesných i psychických funkcí těla.
je vyškolená terapeutka metody rodinné konstelace, lektorka čchi-kung (qi-gong). Zakladatelka centra osobního rozvoje Světlo Slunce a vzdělávacího programu Škola přírodní léčby a čchi-kung.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku