Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Crows Magick Tarot Deck (78 karet)

Crows Magick Tarot Deck (78 karet)
Novinka

Londa Marks
Rok vydání:1999
Vydavatelství:U.S. Games Systems Inc./Urania
ISBN:1-57281-068-8
Stran:48
Skladem:poslední kusy
Kategorie:KARTY, taroty, čtení z ruky, sny
Meditace, mystika
Náboženství a mytologie
Kód:S02685
Podobné knihy:The New Palladini Tarot (karty)
The Chronicles of Destiny Fortune Cards (61 karet a kniha) vychází v červnu 2014


Cena 3 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Další obrázkyVrána je králem tohoto mocného balíčku.
Vydejte se do jiného času a na jiné místo, kde se cizí planety a empirické světy prolínají s divokou přírodou, kybernetickými tvory a geometrickými duchy.

Skládá se ze 78 listů s brožurkou s návodem v anglickém jazyce.

Tento tajemný tarot je druhým balíčkem vytvořeným výtvarnicí Londou Marksovou. Karty působí velmi temným dojmem, pravděpodobně proto, že většina výjevů má černé pozadí. Jeho ilustrace rámují silný a fascinující tarot.

Je navržen tak, aby zachytil "místo snů a vizí", kterým je svět vran. Je to svět, kde se "podivné planety a empirické světy snoubí s divokou přírodou, kybernetikou a geometrickými duchy".

The crow is king of this powerful deck.
Travel to another time and place where strange planets and empyrean worlds merge with wildlife, cyber-creatures, and geometric spirits.

It consists of 78 letters with brochure with Instructions in English language.

This mysterious tarot is the second deck created by artist Londa Marks. The cards have a very dark feeling, probably because most scenes have a black background. His illustrations frame a powerful and intriguing tarot.

It is designed to capture "the place of dreams and visions" which is the world of the crow. It is a world where "strange planets and empirical worlds combine with wildlife, cybernetics and geometric spirits."

Birds and other creatures are dominant in this brightly colored work on a black background. Even letters of justice are represented by animals, not human beings. Each letter gives two definitions of keywords, as well as some signs of astrological correspondence (although these are not explained in the text)

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku