Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Výživa podle metabolických typů - revoluční stravovací program, který vám zaručí optimální tělesnou váhu a hojnost energie

Výživa podle metabolických typů - revoluční stravovací program, který vám zaručí optimální tělesnou váhu a hojnost energie
Ann Louise Gittleman
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Eminent
ISBN:978-80-7281-372-8
Stran:184
Skladem: na dotaz
Kategorie:Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S01922


Cena 399,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Tento světoznámý revoluční stravovací program, který mimo jiné vysvětluje omyly stravovacích teorií o výhodách nízkotučné vysokosacharidové diety, vám pomůže dosáhnout optimální tělesné váhy a energeticky vyladit organismus. Díky němu se budete cítit svěží, zdraví a šťastní.
Kniha obsahuje kromě jiného i dotazník, který vám pomůže určit, jestli jste pomalí nebo rychlí spalovači. Přináší seznam vhodných a nevhodných jídel pro různé metabolické typy a jídelníčky pro ně speciálně upravené. Vedle toho uvádí potraviny, kterých bychom se měli všichni vyvarovat.
Hlavní důraz přitom klade na náš původ, genetické dědictví a na krevní skupinu. Ukazuje, jak se máme naladit na našeho "nejvyššího guru", kterým je naše vlastní tělo - protože právě ono ví nejlépe, co máme jíst.
Přední americká dietoložka Ann Louise Gittleman nabízí ve své převratné knize společně se svými spoluautory jedinečný koncept diety přizpůsobené individuálním potřebám každého člověka.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku