Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Zakázaná historie

Zakázaná historie
J. Douglas Kenyon
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Fontána
ISBN:978-80-7336-444-1
Stran:256
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Historie, filozofie
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:S01472
Podobné knihy:Dějiny záhad a omylů 2
Historia Mystica - záhadné fenomény, temná tajemství a utajované vědomosti lidstva
Miluji celý svět
Tutanchamonovo tajemství
Tajemství čtvrté dimenze - Tertium Organum (1.díl)


Sleva 7% - z ceny 298,00 Kč s DPH
Nová cena 277,00 Kč s 10% DPH


kusů

Zakázaná historie sestavená známým americkým publicistou J. Douglasen Kenyonem patří k těm publikacím, které vás donutí klást otázky tam, kde jste měli jen slepě věřit, a podnítí vás k hledání vlastních odpovědí.
V esejích zaznívají myšlenky předních alternativních badatelů dneška, k nimž patří Zecharia Sitchin, Paul LaViolette, John Michell, Graham Hancock, Emmanuel Velikovsky, Christopher Dunn či John Anthony West.
Budeme též moci zvážit důvody pro možnost mimozemských vlivů a proniknout do tajů ,,pravěké supertechniky"- Autoři neopomenuli obrátit pozornost i k těm nejkontroverznějším tématům dějin a nabízejí aktuální pohledy na mysterium Atlantidy, egyptské pyramidy či celoplanetární katastrofy, které zůstaly v paměti celého lidstva.
Vcelkem šesti tematických okruzích se tak budeme moci seznámit s trhlinami Darwinovy teorie, s dramatickými proměnami zemského povrchu v průběhu dějin, s kořeny civilizace, které sahají celé tisíce let dál, než trvdí školská věda.
Tento soubor 40 esejů, na němž se podílela téměř dvacítka významných autorů a badatelů z oblasti alternativních věd a historie, vyvrací mnohé zakořeněné představy a věděcké mýty o původu lidské civilizace i technické vyspělosti našich dávných předků.
Civilizace a technika představují dva nosné sloupy lidstva. O tom, jak vlastně vznikaly, existuje mnoho zavedených vědeckých teorií, v nichž většinu si osvojují již děti školou povinné. Zůstává však stále příliš mnoho velkých otazníků, které stále budí akademiky ze spaní.
Netušené počátky civilizace
Zázraky pravěké supertechniky

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku