Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Čakry v šamanské praxi osm stupňů léčení a transformace - šamanské cvičení

Čakry v šamanské praxi osm stupňů léčení a transformace - šamanské cvičení
Susan J. Wright
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Fontána
ISBN:978-80-7336-468-7
Stran:270
Skladem: na dotaz
Kategorie:Léčení přírodními prostředky, herbáře
Magie, šamanismus, kabala
Kód:S01451
Podobné knihy:Šalvěj divotvorná
Drogy snění
Pharmako dynamis moc rostlin a cesta jedů


Sleva 11% - z ceny 328,00 Kč s DPH
Nová cena 292,00 Kč s 10% DPH
Systém čaker v psychoanatomii člověka rozlišuje osm center, z nichž každé je spojeno s jinou částí fyzického a energetického těla.

Šamanka a psychoterapeutka Susan J. Wright ukazuje na příkladu své vlastní životní cesty, že každá čakra souvisí s odlišným stádiem našeho emocionálního a duchovního vývoje.

V knize nabízí čtenáři osm klíčů k vývojovým etapám od okamžiku narození až po okamžik smrti. Každá z těchto etap před nás staví určité vývojové výzvy a skrývá potenciálně traumatické události, které sebou život v naší kultuře nese a které ovlivňují zdraví jedince a stav jeho vnitřní pohody.

Susan J. Wright objasňuje, že životní traumata prožívaná v konkrétních vývojových stádiích se ukládají v energetickém těle a těsně ulpívají na jim odpovídajících čakrách. Jejich identifikací a prací s jednotlivými čakrami můžeme pootevřít bránu do světa transformačních obrazů a představ a umožnit tak mocným šamanským technikám vstoupit do našeho života a léčit naše psychické rány.

Autorka předává čtenáři systém jednoduchých fyzických cvičení a vedených meditací, využívajících techniky stopování duše, práci s duchovními zvířaty síly a transcendenci osobních traumat. Umožňuje tak praktikujícím posbírat, scelit a oživit odštěpené části jejich energetického těla a dosáhnout fyzické, emocionální i duchovní celistvosti.

Susan J. Wright, praktikující šamanka, získala v roce 1981 licenci masérky, je autorizovanou terapeutkou v oboru gestalt psychologie a učitelkou jógy a má oprávnění vykonávat klinickou sociální praxi. Ve svém léčitelském centru sestavila a vede šamanský výcvikový program, v němž propojila sociální práci, psychoterapii a šamanismus s jógou, břišním tancem, kraniosakrální terapií a dalšími technikami.V praxi a tvorbě Susan Wrightové je zhmotněn pravý význam slova magie. Směruje člověka k novým úrovním vědomí, dává mu sílu dosáhnout cílů, které si předtím dokázal sotva představit, a učí ho realizovat jeho nejniternější sny.

V knize čakry v šamanské praxi nabízí čtenářům osm klíčů k vývojovým etapám od okamžiku narození až po okamžik smrti. Každá z těchto etap nás staví do určité vývojové výzvy a skrývá potenciálně traumatické události, které sebou život v naší kultuře nese a které ovlivňují zdraví jedince a stav jeho vnitřní pohody.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku