Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


101 nocí tantrického sexu - jak prožívat každou noc v sexuální extázi

101 nocí tantrického sexu - jak prožívat každou noc v sexuální extázi
Cassandra Lorius
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Pragma
ISBN:978-80-7349-119-2
Stran:224
Skladem: na dotaz
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:S01243
Podobné knihy:Ženské tělo
Sex, zdraví a dlouhý život


Cena 180,00 Kč s 10% DPHTantra, tao lásky, je starobylá východní praktika osobního rozvoje. Srdcem této nauky je poznání, že mocné proudy energie protékají námi všemi a měly by být sladěny dohromady. Praktické techniky v této knize vám nejen ukážou, jak rozvíjet vaši sexuální energii a jak využívat její sílu k vnitřní transformaci, ale také pozvednou vaše milování na vyšší duchovní stupeň. Když se mysl i tělo sladí dohromady pomocí tantrického sexu, zlepší se komunikační dovednosti, osobní kreativita i spontánnost. Kniha vás provede sto a jednou nocí rituálů, tance, intimních dotyků, dýchání, vizualizací a meditací, aby vás přiblížila k vašemu sexuálnímu partnerovi a pomohla vám najít váš vlastní vnitřní zdroj extáze.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku