Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Kvantová láska – využijte energii atomů svého těla k vytvoření vytouženého vztahu

Kvantová láska – využijte energii atomů svého těla k vytvoření vytouženého vztahu
Novinka

Laura Berman
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Anag
ISBN:978-80-7554-153-6
Stran:344
Skladem:ano
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Andělé, duše, duchovno
Kód:B32406


Sleva 11% - z ceny 319,00 Kč s DPH
Nová cena 284,00 Kč s 10% DPH


kusů


Zamilovanost je úžasná zkušenost… ale jak v ní setrvat co nejdéle?

Vyšší úroveň lásky – kvantová láska

Jakmile začne intenzivní vzrušení z nového vztahu slábnout, je jedinou možností znovu obnovit prvotní kouzlo zamilovanosti, nebo se spokojit s méně naplněným milostným životem. Expertka na lásku, sex a vztahy Laura Berman však díky nejnovějšímu vědeckému a metafyzickému výzkumu nabízí fascinující poznání – vyšší úroveň lásky nás pobízí k pohybu vpřed, nikoliv zpět.

Slaďte se s partnerem pomocí kvantové lásky Při studiu kvantové fyziky jsme se naučili zásadní pravdu – skutečnost, že z molekulárního hlediska je každý z nás pouhou zásobárnou energie. Laura Berman vysvětluje, jak můžete využít vašeho vnitřního světa k vytvoření takové úrovně vášně, propojení a blaženosti ve vztahu, o níž jste ani nesnili. Na základě své klinické praxe, případových studií, ale i osobních zkušeností vás naučí určit vaši jedinečnou energetickou frekvenci lásky, a to díky mapě kvantové lásky, vědomě pracovat s energií vašeho těla, srdce a mysli, vytvořit si čtyři klíčové závazky, které zvýší váš energetický profil, sladit vaši frekvenci s partnerem, i to, jak mít kvantový sex.

Kvantová láska pro každého z nás Tato kniha, stejně jako kvantová láska v ní popsaná, je vhodná pro každého, ať už hledáte partnera, nebo žijete ve vztahu. Dosáhnete nových výšin intimity a získáte nový smysl lásky i života.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+