Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Život ve stylu LAGOM švédský způsob života

Život ve stylu LAGOM švédský způsob života
Novinka

Elisabeth Carlsson
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Anag
ISBN:978-80-7554-103-1
Stran:176
Skladem:ano
Kategorie:Feng-šuej
Životní styl, výživa, kuchařky
Kód:B32158


Sleva 11% - z ceny 329,00 Kč s DPH
Nová cena 293,00 Kč s 10% DPH


kusů


Objevte LAGOM – švédskou myšlenku rovnováhy, harmonie, krásy a dostatku. LAGOM – švédská filozofie rovnováhy

Milujete vše skandinávské? Osvojili jste si dánský fenomén HYGGE (užívání si krásných maličkostí v životě, obklopení skvělými lidmi, příjemnou atmosféru)? Tak teď je ten pravý čas podívat se na jednu ze základních filozofií Švédska – lagom. Nejlépe ji můžeme popsat jako „ne příliš mnoho, ne příliš málo, prostě akorát“. V praxi jde o rovnováhu. A není to TO, co všichni hledáme?

Rady pro váš lepší Lagom život. Elisabeth Carlsson, Švédka žijící mnoho let ve Velké Británii, nám v této nádherné malé knížce velikosti „tak akorát do kapsy“ dovolí nahlédnout do tajů obdivuhodného švédského životního stylu a ukáže nám, jak být trochu více lagom. Vysvětluje, co lagom pro Švédy znamená, a také zkoumá souvislost se všemi oblastmi našeho života: od oddělení práce a osobního života pomocí správného rozvržení času po naše stravovací návyky (abychom se o nic nepřipravili, ale zároveň se vyhnuli plýtvání a přílišnému přejídání). Ukazuje nám to, co dělá domov více lagom, co se stylu a funkce týče, a jak se udržitelně o domov starat. Dále autorka nabízí rady, jak pečovat o tělo pomocí lehkého cvičení a péče, přibližuje nám švédský přístup k životu jako celku a uvědomění si, že to, co je dobré pro svět, může být také dobré pro nás.

Objevte Lagom, žijte Lagom Tento průvodce je plný rad a nápadů a poskytuje klíč k životu ve stylu lagom, který bude zdravý, harmonický a šťastný.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+