Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Ruce světla - léčení a lidské energetické pole

Ruce světla - léčení a lidské energetické pole
Novinka

Barbara Ann Brennan
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Omega
ISBN:978-80-7390-495-1
Stran:234
Skladem:ano
Kategorie:Aura, reiki, kineziologie
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Posmrtný život, reinkarnace, karma
Kód:004033
Podobné knihy:Zjevení světla - cesta sebeuzdravování
Léčení světlem pokročilé léčebné postupy pro vytvoření si života, po jaké toužíte


Sleva 11% - z ceny 399,00 Kč s DPH
Nová cena 355,00 Kč s 10% DPH


kusů

Další obrázkyVelká obrazová publikace o léčbě lidským energetickým polem a spolupráci léčitele a pacienta, která nás vede do dalších, dodnes neodhalených úrovní energie fungujících ve vzájemných vztazích. Kniha, která je biblí pro všechny léčitele, inspirovala rovněž mistryni reiki Mari Hall.

Barbara Ann Brennan, fyzik a úspěšná léčitelka, v této knize shrnula více než dvacet let odborné praxe, během níž sledovala 5000 klientů a studentů. Jde o první hloubkovou studii o lidském energetickém poli, určenou lidem hledajícím štěstí a zdraví a těm, kteří chtějí maximálně využít svůj potenciál.

Naše fyzická těla jsou jen částí většího "orgánu" – lidského energetického pole nebo aury, díky nimž můžeme formulovat své zkušenosti i ovlivňovat zdraví a nemoci. Prostřednictvím tohoto energetického pole máme sílu léčit sami sebe.

Energetické tělo – doložené vědci teprve ve 20. století – znají léčitelé a mystikové odedávna Zde probíhají nejsilnější a nejhlubší lidské interakce, které mají fatální vliv na naše fyzické i duševní zdraví.

Tato kniha vám nabízí:

Nové paradigma pro člověka v oblasti zdraví, vztahů a nemocí Pochopení toho, jak vypadá a funguje energetické pole člověka Školení ve schopnosti vidět a umět vyložit auru Lékařsky ověřené případové studie uzdravení lidí se všemi druhy nemocí Rady pro léčení sebe i druhých

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku