Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


ZIMA harmonie a zdraví na každý den

ZIMA harmonie a zdraví na každý den
Novinka

Jelena Svitko
Rok vydání:2016
Vydavatelství:Eugenika
ISBN:978-80-8100-482-7
Stran:208
Skladem:ano
Kategorie:Životní styl, výživa, kuchařky
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Emoce, podvědomí, sebepoznání
Kód:A56312
Podobné knihy:Reiki soucitu neboli reiki karuna
Přírodní léčba recepty pro zdraví
Štítná žláza štít našeho organismu
Přírodní léčba sedm zázraků přírody
Stres, nespavost a deprese


Sleva 7% - z ceny 268,00 Kč s DPH
Nová cena 249,00 Kč s 10% DPH


kusů


Kniha postupuje den za dnem, od 1. prosince po konec února.

Autorka nám vypráví o životě a jeho plynutí, o přírodě, o potřebách těla i duše.

Přibližuje různé přirozené, nenásilné metody, jak se dostat do dobré kondice, zlepšit chorobný stav, vyléčit se, ale podle možností stále se udržovat při zdraví, síle a dobré náladě.

Její rady a recepty se snaží rovnoměrně pojmout tělo i psychiku. Nepíše jen o léčivých bylinách, koření, zdravých potravinách a fyzickém cvičení, ale také o meditaci, modlitbě, světcích a andělech. Vypráví o sobě – mezi stránkami najdete i její příběh, vysvětlení, jak se stala uznávanou léčitelkou.

Protože kniha pokrývá zimní období, samozřejmě se hodně prostoru věnuje typickým zimním nepříjemnostem: nachlazení, kašli, chřipce, angíně či dokonce zápalu plic. Některé recepty jsou opravdu kuriózní a skutečně lidové. Všechny jsou ověřené v praxi.

S autorkou se o ně podělili různí lidé - její pacienti, čtenáři jejích knih, přátelé a známí. Mnohé recepty J. svitky dlouhá léta pečlivě sbírala z jiných knih a zdrojů. Mezi nimi jsou i ty, které pocházejí od jejího nejmilejší léčitelky, sv. Hildegardy.

Další osobností, o níž se v knize dočtete, je Sebastian Kneipp. Jelena Svitko věnuje zvláštní pozornost i speciálním dnem v daném období. V zimě je to zimní slunovrat, vánoční dny, konec starého a začátek nového roku.

Při té příležitosti zde najdete pěkné popisy různých starých zvyků a tradic. Ale také zmínky o některých způsobech věštění, co-to z tajů astrologie, jak si zhotovit i používat amulety a talismany či chránit se proti uhranutí ...

Další oblasti, se kterými vás kniha seznámí, jsou kameny, čakry nebo diagnostika podle jazyka. No a jelikož se tento průvodce končí únorem, při té příležitosti zde naleznete spoustu užitečného o tom, jak správně držet delší půst.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+