Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Viktor Schauberger a tajemství živé vody - Les jako energetické centrum krajiny

Viktor Schauberger a tajemství živé vody - Les jako energetické centrum krajiny
Olof Alexandersson
Rok vydání:2021
Vydavatelství:Fontána
Stran:292
Skladem: na dotaz
Kategorie:Pyramidy,kameny, PŘÍRODA , energie
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Kód:B32917
Podobné knihy:Živá voda - objevy a vynálezy Viktora Schaubergera: cesta pochopení a záchrany přírody.


Sleva 11% - z ceny 388,00 Kč s DPH
Nová cena 345,00 Kč s 10% DPH
Hornorakouský lesník, vodní stavitel a přírodovědec, udivil svého času celý odborný svět svým dřevěným plavebním zařízením, četnými dalšími vynálezy a především svými znalostmi vodní energie.

Díky pozorování přírodních procesů Viktor Schauberger pochopil, že příroda využívá dosud nepoznaných hnacích sil. Věrný své zásadě » Přírodě je třeba porozumět a pak ji zkopírovat « pak vyvinul svou revoluční » přírodní « techniku. Po celý svůj život usiloval s velkou vytrvalostí o hlubší pochopení přírodních souvislostí a o zachování našeho přírodního prostředí. Jeho varování před důsledky ničení přírody jsou dnes aktuálnější než kdy dřív!

Olof Alexandersson nám poskytuje ve svém stěžejním díle přehled o Schaubergerových průkopnických poznatcích, podrobně popisuje způsob fungování jeho vynálezů a vykresluje podstatné úseky života tohoto fascinujícího myslitele, který tak předběhl svou dobu.

Švédský autor Olof Alexandersson se od 50. let minulého století aktivně účastnil hnutí na ochranu životního prostředí, založil první švédskou výzkumnou skupinu pro biologickou techniku a vedl implozivně-technické práce ve Švédsku.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku