Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Velká česká kniha o matce a dítěti

Velká česká kniha o matce a dítěti
MUDr. Taťána Hanáková
Rok vydání:2010
Vydavatelství:Computer Press
Stran:256
Skladem: na dotaz
Kategorie:Dětská literatura, dětská psychologie
Manželství, vztahy, sexualita
Kód:S03484
Podobné knihy:Nádherné mateřství
První rok života dítěte ... aby vaše děťátko bylo zdravé a čilé
Bio a dítě
John Constantine (Heal Detective) Keanu Reeves Special Sixth Scale Figure
Zdravé těhotenství a přirozený porod


Sleva 7% - z ceny 469,00 Kč s DPH
Nová cena 436,00 Kč s 10% DPH978-80-251-2788-9
Obsah:
pracuje jako gynekoložka v Hranicích na Moravě, a při psaní této knihy zúročila veškeré své vědomosti a zkušenosti z dlouholeté odborné praxe. Pomáhaly jí při tom její spokojené pacientky, které autorku inspirovaly svými podněty a připomínkami, a tým dalších odborných spolupracovníků.
MUDr. Bc. Taťána Hanáková
Antikoncepce vhodná při kojení.
Vhodné hračky a hry pro zdravý vývoj dítěte, cestování s kojencem, výběr oblečení, botiček, kdy do poradny dětského lékaře, přehled očkování a mnoho dalších informací.
Péče o novorozence v porodnici, a následně doma. Kompletní rady, jak o dítě pečovat, jak ho krmit, oblékat, ošetřovat, koupat, uspávat, zda a kdy používat dudlík, vše potřebné o kojení, jak dítě správně držet.
Průběh porodu včetně všech mimořádností, jak probíhají, a co z nich vyplývá pro maminku a dítě. Možnosti anestézie a jak se aplikuje. Cvičení po porodu, průběh šestinedělí, co v tomto období dělat a čemu se naopak vyhnout. Jak postupovat v případě poporodních depresí.
Komplikace v těhotenství, jak jsou léčeny a řešeny, jejich vliv na dítě a co má budoucí maminka v takových případech dělat.
Přehled všech vyšetření v těhotenství, jak probíhají, co zjišťují, k čemu slouží.
Jak postupovat v případě nemoci, co dělat, pokud žena trpí chronickou chorobou, doporučené homeopatické přípravky, aromaterapie, bylinky, masáže.
Doporučené pohybové aktivity v těhotenství, výživu, potravinové doplňky, možnosti oblékání, jak a zda cestovat, pomůcky, přírodní prostředky a způsoby ulevující těhotenským obtížím.
Obsah:
Exkluzivita této knihy spočívá v tom, že vychází pouze z českého prostředí, je doplněna dokumentárními fotografiemi přímo z porodního sálu, a obsahuje velké množství barevných obrázků, ultrazvukových snímků, nákresů a fotografií, díky kterým má tato kniha vysokou informační hodnotu.
Naleznete v ní potřebné informace o početí, průběhu těhotenství (jak matky, tak dítěte), vše o porodu a péči o novorozence a kojence a kojení.
Ideální komplexní kniha pro nastávající českou maminku!
Vše o těhotenství a prvním roce dítěte

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku