Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Tarot Rider Waite MINI (78 karet a brožura) základní návod na výklad

Tarot Rider Waite MINI (78 karet a brožura) základní návod na výklad
Novinka

Arthur Edward Waite
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Eugenika
Stran:48
Skladem:ano
Kategorie:Karty, taroty, čtení z ruky, sny
Kód:USFC5294


Sleva 10% - z ceny 328,00 Kč s DPH
Nová cena 295,00 Kč s 21% DPH


kusů


Nejznámější druh tarotových karet na světě. Z jeho symboliky vychází většina všech ostatních výtvarných zpracování tarotu.

Na rozdíl od druhé nejznámější sady - Crowley tarotu je Rider-Waite mnohem více "vypravěčský". V podobě pestrých figurálních výjevů je totiž zobrazena nejen Velká, ale i Malá arkána (v Crowley tarotu jsou karty Malé arkány znázorněno pouze abstraktním uspořádáním daného počtu holí, mečů, Mincí a Sklenic).

Všech 78 jednotlivých karet se proto dá velmi snadno interpretovat v souladu s vlastními pocity a představami. Rider-Waite tarot je proto ideální zejména pro toho, kdo žádné vykládací karty zatím ještě nemá.

Ke kartám je přiložena brožura se stručným návodem na to, jak karty používat a co znamenají. Každou kartu v ní najdete podrobně vysvětlenou podle toho, jak se může ocitnout při výkladu, včetně možnosti, pokud si ji vytáhnete otočenou vzhůru nohama.

Ve druhé části knížky se nacházejí návody na několik způsobů výkladu. Budete tak moci karty vykládat sobě i známým a naučíte se jim rozumět, i pokud jste úplní začátečníci.

Tarot je vynikající pomůcka ve všech nejasných či těžkých situacích, při partnerských krizích, nebo prostě při hledání podnětů pro další osobní růst a vývoj. Inteligentní zábava, seriózní cen, psychologická první pomoc!

Formát: Brožovaná, 48 str., 68 x 120 mm.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+