Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Tantra - duchovní objevy prostřednictvím sexuality

Tantra - duchovní objevy prostřednictvím sexuality
Novinka

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita PhD
Rok vydání:2021
Vydavatelství:Fontána (FONTÁNA ESOTERA, s.r.o.)
ISBN:978-80-7651-084-5
Skladem:ano
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Andělé, duše, duchovno
Kód:B33953


Sleva 11% - z ceny 488,00 Kč s DPH
Nová cena 434,00 Kč s 10% DPH


kusů


Erotické aspekty tantry jsou předmětem výuky v tomto sexuálním průvodci, který odhaluje transformativní vhledy a metody pro všechny úrovně zkušeností. Umělecké obrázky a fotografie ilustrují lákavá tajemství, abyste si mohli okořenit jakýkoli sexuální zážitek, zatímco kapitoly zodpovídají otázky týkající se sexuální anatomie, sebepotěšení, předehry, kreativních poloh, orgasmů a spojení sexu a ducha. Tento multidimenzionální průzkum, který vyzdvihuje sex jako duchovní a umělecký počin, představuje pradávnou esoterickou moudrost každému, kdo hledá zlepšení fyzické, emocionální a posvátné stránky lásky a vztahů.

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita

Sarita je světoznámá mistryně tantry a mystička, která nabízí kurzy a pobyty v ústraní po celém světě. Poté, co obdržela přímý přenos od indického mystika Osha, zůstala věrná duchovní podstatě tantry a vede nás na cestě k seberealizaci. Zároveň s péčí sobě vlastní usiluje o to, aby nám pomohla překonat psychické bloky, které v sobě nosíme v důsledku našeho kulturního pozadí a minulých zkušeností. Současně je činná jako léčitelka, spisovatelka a poradkyně.

Sarita nabízí tantrický přenos na seminářích a cvičeních propagovaných jednotlivci a organizacemi po celém světě. Její internetový meditační kurz Vigyan Bhairav Tantra poskytuje studentům efektivní video kurzy, kterých se mohou účastnit přímo ve svých domovech. Saritino pedagogické školení je určeno pro vybrané studenty, kteří si přejí nabízet přenos tantry ostatním.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku