Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Šamanské astrální cestování - šamanská cvičení na cestě domů

Šamanské astrální cestování - šamanská cvičení na cestě domů
Novinka

Caitlín Matthewsová
Rok vydání:2021
Vydavatelství:Fontána (FONTÁNA ESOTERA, s.r.o.)
ISBN:978-80-7651-042-5
Skladem:ano
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Channeling - Vesmírné spojení
Magie, šamanismus, kabala
Kód:B33929
Podobné knihy:Keltská moudrost (krabička)
Zpívej své duši na cestě domů


Sleva 11% - z ceny 428,00 Kč s DPH
Nová cena 381,00 Kč s 10% DPH


kusů


Vyzpívej svou duši zpátky domů.

Najdi svůj hlas a skutečný osud.

Cítíte-li se vzdáleni svému přirozenému světu, uvězněni materiální společností, a hledáte význam a smysl svého života, odpověď vám může poskytnout moudrost šamanů.

Caitlín Matthews předvádí, jak úcta k přírodě a zvědavost v kombinaci s duchovním potěšením a léčením, jsou podstatou uceleného šamanského světa. Následujte její cvičení, obsažená v knize, a zažijete skutečné šamanské putování. Tímto způsobem se stanete „cestovatelem mezi světy“ a budete vědomý nejen fyzické reality, ale také jemné reality šamanského duchovního světa. Budete vaší vlastní rychlostí vedeni kompletní šamanskou praxí. Můžete prozkoumávat svůj vlastní niterní prostor, cestu mezi každodenním světem a duchovní říší šamana, a objevit váš duchovní hlas a skutečný osud. Následováním této cesty povzbudíte kreativní představivost a uvědomíte si své vrozené léčivé schopnosti.

Šamanské astrální cestování je pozoruhodným dílem opravdové praktické hodnoty, knihou své doby, s potenciálem pomoci změnit váš život.

• kniha obsahuje více než 80 jasných, praktických cviků • naučíte se cestovat mezi světy • původní pracovní verze byla napsána předním šamanským učitelem.

Caitlín Matthews vede šamanskou praxi v Oxfordu ve Spojeném Království a je mezinárodně známá svým výzkumem keltské moudrosti a souvisejících oblastí. Její práce je inspirací pro tisícovky studentů, kteří překročili své vlastní prahy k nalezení duchovní moudrosti. Je spoluzakladatelkou nadace Foundation for Inspirational and Oracular Studies, která má za úkol vyučovat šamanismus a podporuje úctu k posvátnému umění a tradičnímu ústnímu projevu. Caitlín Matthews je autorkou mnoha knih, včetně The Celtic Book of the Dead a Celic Wisdom Sticks.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku