Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Revy Anime Figure

Revy Anime Figure


Soška Revy vytvořená podle předlohy figurální řady Black Lagoon series vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 15 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From the popular anime Black Lagoon comes a 1/6th scale figure of Revy. The figure is based on one of the key visuals from the anime, featuring Revy taking a rest with the Beretta M92 gun to clean leaning against the torpedo tube in a pose that faithfully preserves the feeling of the original illustration (sculptor Goemon, Ryosuke Takagi) and shows off her lady-like curves as well as the strong determination in her eyes.
A product that any fan of the series will be proud to own!
Pre-Painted ABS & non-phthalate PVC 1/6th scale figure with stand included.
Approximately 15 cm in height.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku