Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Restart kreativity - cvičebnice nápaditosti, ve které nemůžete udělat chybu

Restart kreativity - cvičebnice nápaditosti, ve které nemůžete udělat chybu
Novinka

René Nekuda
Rok vydání:2020
Vydavatelství:Jan Melvil Publishing, s.r.o.
ISBN:978-80-7555-111-5
Stran:272
Skladem:ano
Kategorie:Narození dítěte
Design , Architektura, Art
Emoce, podvědomí, sebepoznání
Motivace, úspěch, propagace
Kód:B33570


Sleva 11% - z ceny 329,00 Kč s DPH
Nová cena 293,00 Kč s 10% DPH


kusů


Jak přicházet s nápady, které by ostatní jen tak nenapadly? Jak svobodně tvořit a vidět barvy uprostřed šedi? Odpověď je sice jednoduchá, ale skrývá se za ní práce (naštěstí zábavná): základem je poznání vlastní kreativity. A pochopitelně vám tato interaktivní cvičebnice s objevováním a rozvíjením vašeho jedinečného tvůrčího myšlení pomůže.

Čeká na vás 111 poutavých cvičení, rozdělených do 5 sekcí – a kolem 20 miliónů jejich variací, včetně několika úrovní obtížnosti. Dohromady tak tvoří unikátní systém, prověřený desetiletou praxí autora a vyzkoušený na několika tisících účastnících jeho kurzů.

Jakmile se do cvičebnice ponoříte a začnete plnit úkoly, pravděpodobně narazíte na své limity a bariéry, ale Restart kreativity vás naučí, že i ty jsou důvodem k radosti. Protože i díky nim přijdete na postupy, které vám fungují a ve kterých vyčníváte. Zkrátka, čím více ji budete používat, tím více se o sobě dozvíte. Rozvinete své pozorovací dovednosti, bohatost slovní zásoby či schopnost uplatnit různé tvůrčí postupy.

Kniha je určená všem lidem toužícím po úniku ze stereotypu, bez ohledu na věk či vzdělání. Testována na lidech!

Dostanete podrobnou mapu fungování vlastní kreativity. Přestanete se bát chybování. Obohatíte svou slovní zásobu tak, jak by vás to nikdy nenapadlo. Zbavíte se stereotypů (nejen) v tvůrčím myšlení. Zdokonalíte své pozorovací schopnosti. Uvolníte napětí a nastartujete v sobě hravost. Odstraníte tvůrčí paralýzu v podobě kreativních bloků.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku