Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Queen ve 3D - příběh jedné z největších rockových kapel všech dob

Queen ve 3D - příběh jedné z největších rockových kapel všech dob
Novinka

Brian May
Rok vydání:2019
Vydavatelství:Slovart
ISBN:978-80-7529-791-4
Stran:256
Skladem:ano
Kategorie:Hudební publikace
Kód:B32674


Sleva 11% - z ceny 999,00 Kč s DPH
Nová cena 889,00 Kč s 10% DPH


kusů


Vůbec poprvé se na svět dostává interně zprostředkovaný příběh jedné z největších rockových kapel všech dob, který vlastními slovy a fotografiemi vypráví zakládající člen, autor písní a kytarista Brian May.

• 3D fotografie a text pocházející přímo od Briana Maye • Queen na pódiu i mimo něj, od 70. let minulého století až po současnost • Více než 300 doposud nezveřejněných 3D fotografií • Střípky ze života ve studiu i na turné z pohledu Briana Maye • Zvláštní přidané kapitoly včetně Queenů ve 21. století s Adamem Lambertem

Součástí balení je vysoce kvalitní 3D prohlížeč OWL.

V aktualizovaném vydání se na svět dostává interně zprostředkovaný příběh jedné z největších rockových kapel všech dob, který vlastními slovy a fotografiemi vypráví zakládající člen, autor písní a kytarista Brian May. 3D fotografie a text pocházející přímo od Briana Maye představují Queen na pódiu i mimo něj, od 70. let minulého století až po současnost. Více než 300 doposud nezveřejněných 3D fotografií. Střípky ze života ve studiu i na turné z pohledu Briana Maye. Zvláštní přidané kapitoly včetně Queenů ve 21. století s Adamem Lambertem. Součástí balení je vysoce kvalitní 3D prohlížeč.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku