Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Patenty faraonů

Patenty faraonů
Erdogan Ercivan
Rok vydání:2007
Vydavatelství:Dialog
ISBN:978-80-86761-67-1
Stran:184
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Pyramidy,kameny,příroda, energie
Náboženství a mytologie
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:004086
Podobné knihy:Keltské mýty a magie
Starověký Egypt kronika velkých objevů
Geomancie a integrální kultura
Tutanchamonova proroctví posvátná tajemství Mayů, Egypťanů a svobodných zednářů
Rituální jeskyně starých Mayů


Sleva 7% - z ceny 229,00 Kč s DPH
Nová cena 213,00 Kč s 10% DPH


kusů

Současně ukazuje, s jakou tvrdohlavostí současná věda brání, aby tyto staré vědomosti mohly být opět vyneseny na světlo. Čtenářský zážitek z této pozoruhodné knihy umocní 32 stran barevné přílohy na křídovém papíře.
Erdogan Ercivan, autor ZAKÁZANÉ EGYPTOLOGIE a dalších bestsellerů, dokumentuje v této napínavé knize, jak obsažné, důkladné a pestré byly někdejší vědecké znalosti, jimiž disponovali faraonové.
Objevy elektrického světla, motorových letadel, satelitů a vesmírných sond stejně jako odhalení tajemství krevních skupin se rovněž udály už ve starověkém Egyptě, takže poznatky o vědecké a technické úrovni doby faraonů budou muset být radikálně přepsány, a to včetně dosavadních vědomostí o znalostech astronomie, biologie, chemie, geografie a matematiky.
Obdobně je to roentgenovým přístrojem, radioaktivním zářením či s poznatky o rychlosti světla a s teorií relativity. Prastarý lidský sen o létání dospěl k naplnění rovněž ve starověkém Egyptě, a to už před 3 000 lety, kdy tehdejší tamní obyvatelé znali balony a kluzáky.
Když James Watt sestrojil v roce 1712 parní stroj, vůbec netušil, že ho staroegyptští učenci předběhli přinejmenším o 2 000 let.
Nejméně před 5000 lety disponovali staroegyptští kněží takovou úrovní informací o mikrosvětě, že mohly být získány jen s pomocí mikroskopů.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku