Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Otevírání Ákášických záznamů - jak se setkat se Strážci Ákášických záznamů a objevit poslání své duše


Otevírání Ákášických záznamů - jak se setkat se Strážci Ákášických záznamů a objevit poslání své duše

Novinka

Maureen St. Germain
Rok vydání:2020
Vydavatelství:Fontána
ISBN:978-80-7651-028-9
Stran:260
Skladem:ano
Kategorie:Andělé, duše, duchovno
Channeling - Vesmírné spojení
Kód:B33567


Sleva 11% - z ceny 378,00 Kč s DPH
Nová cena 336,00 Kč s 10% DPH


kusů


Ákášické záznamy jsou rozsáhlou knihovnou energetických otisků, která se podobá filmotéce. Jedná se o živoucí vibrační pole, které v sobě uchovává minulost, přítomnost a všechny možné budoucnosti. Jakmile vaše duše začne prožívat své životní zkušenosti, vytvoří se energetické pole, které začne zaznamenávat všechny vaše myšlenky, slova, činy, touhy a emoce. V této knize vám Maureen St. Germain předá přesné pokyny a vysvětlí vám, jak navázat spojení se svými osobními Strážci Ákášických záznamů, jak získat přístup ke svým Ákášickým záznamům, objevit informace o sobě i o svých blízkých, které potřebujete znát pro svůj rozvoj, jak klást jednotlivé otázky, zacházet s informacemi, jež vám budou předány, a poznat poslání své duše a smysl svého života.

Autorka vám zde vysvětlí, jaký vliv mohou mít vnější energie na vaše? spojení s Ákášickými záznamy. Detailně vám ukáže, jak se můžete energeticky pročistit a odstranit energetické bloky, které vám brání navázat spojení s Ákášickými záznamy. Naučí vás také rozvinout si autentické spojení se svým Vyšším já a přijímat od něj přesné informace. Vysvětlí vám, jak se můžete setkat se svými osobními Strážci Ákášických záznamů, kteří vám nejvíce pomohou. Současně vás naučí řadu technik a postupů, například řízenou práci s energií, které vás připraví na vstup do Ákášických záznamů, uvedou vás do pětidimenzionálního fungování, zesílí a zpřesní vaše spojení s těmito Záznamy.

Najdete zde také podrobný popis konkrétních znamení ?a signálů, že jste navázali opravdový kontakt se Strážci Ákášických záznamů, které vám potvrdí správnost přijímaných informací. ?Dozvíte se rovněž, proč nanebevzatí Mistři umožnili přístup k Ákášickým záznamům všem lidem, i to, jak vám tito Mistři mohou pomoci.

Autorka vám také vysvětlí, že hlavním cílem práce s Ákášickými záznamy je růst vaší duše, a nikoli "splacení" vašich karmických dluhů.? Práce s Ákášickými záznamy vám umožní nejen poznat poslání své duše a smysl svého života, ale pomůže vám také vyřešit problémy, se kterými se potýkáte ve svém každodenním životě a ve svých vztazích. Prohloubí se díky nim rovněž vaše duchovnost a začnete fungovat na vyšší úrovni vědomí. Vaše práce s Ákášickými záznamy napomůže vzestupu planety Země.

Maureen J. St. Germain je uznávanou duchovní učitelkou s rozvinutým vyšším smyslovým vnímáním. Založila mezinárodní organizaci pro průvodce Ákašickými záznamy Akashic Records International a Transformational Enterprises. Je autorkou bestseleru Vzestup a probuzení v páté dimenzi, který vyšel také v českém jazyce, a dalších 2 knih. Žije v San Diegu a v New Yorku.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku