Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Neštěkej na svého psa - manuál laskyplné a efektivní výchovy

Neštěkej na svého psa - manuál laskyplné a efektivní výchovy
Novinka

Tomáš Nushart
Rok vydání:2022
Vydavatelství:Jan Melvil Publishing, s.r.o.
Stran:93
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Kód:001355


Sleva 11% - z ceny 399,00 Kč s DPH
Nová cena 355,00 Kč s 21% DPH


kusů


Cpou se k nám do postele, olizují obličej i uši, ocasem shazují věci, nikdy se nenaučí pít vodu bez cákání, padají z nich chlupy, a když jsou mokří, tak smrdí. Ale stejně je milujeme, že? Protože oni nás taky, z celého svého psího srdce. Vraťme jim jejich lásku, zaslouží si to!

Konečně návod pro všechny, kdo si chtějí společné chvíle se psím parťákem užít v radosti, pohodě, a vychovávat jej pomocí moderních tréninkových metod. Tedy bez strachu z trestů, zato tak, jak to psi ocení – hrou a metodou pozitivního posilování.

To byste totiž nevěřili, kolik mýtů o psech a jejich výchovných a tréninkových potřebách koluje. Třeba že se v rámci rodiny považují za člena smečky a buď přijmou nebo nepřijmou svou pozici v ní, kdy vy tu svou vůdcovskou musíte dát najevo. Nejlépe rázně!

Spoiler: psi vědí, že nejsou lidi. Nepotřebují rázné nastavení pozic. Zkrátka pochopíte psíchologii a díky ní to, že psa toho můžete naučit či odnaučit spoustu – aby přiběhl na zavolání, zvládnul se sám uklidnit, nereagoval přehnaně na jiné psy, neskákal na lidi, nestresoval se hlukem, netahal na vodítku…, a on si přitom celou dobu výcviku myslel, že si hraje. Není tohle přesně způsob, jak mu jeho lásku vrátit?

V knize se mimo jiné dozvíte:

Které mýty o výchově psů mezi lidmi kolují a co o nich říká věda. Jak používat klikr nebo pamlsky a učit úspěchem. Jakými metodami řešit problémové chování. K čemu je dobrý nácvik klidného ležení na dece. Jak jej zbavit strachu z hluku nebo samoty. Co určitě nikdy nedělat.

Tomáš Nushart

je trenér psů, zakladatel online akademie Psichologie.cz a vnitřního tréninkového centra Necvičák, moderátor Psího podcastu. Je držitelem titulu CPDT (Certified Professional Dog Trainer) udělovaného britským Institutem etologie a absolventem desítek kurzů v oblasti evoluce, etologie, behaviorální analýzy, welfare zvířat, pachových prací nebo odstraňování problémového chování. Rukama mu prošly stovky psů. Spolupracuje s útulky jako konzultant se zaměřením na separační úzkost a navrhuje veřejná psí hřiště, která odpovídají psím potřebám a slouží k tréninku klidu a soustředění. Znát ho můžete z televizního pořadu Dogstar.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku