Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví
KNIHY PRO VÁS SHÁNÍME, VYKUPUJEME A ZASÍLÁME KAMKOLIV

Přihlášení - Registrace

Pozoruhodné knihy Dárkové předměty Obchodní podmínky Kontakt


Nadpřirozené schopnosti zvířat a rostlin

Nadpřirozené schopnosti zvířat a rostlin
Hartwig Hausdorf
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Dialog
Stran:152
Skladem: na dotaz
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Záhady, tajemství, záhadologie
Kód:006577
Podobné knihy:Průvodce poutníka po cestě do Santiaga de Compostela
Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze
Alchymie magie hmoty


Cena 239,00 Kč s 10% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).


Dozvíme se také o koních, kteří se naučili počítat, o geniálním psu Ronalda Regana, o předvídavosti mravenců, o nesmírně širokém spektru mimosmyslových schopností koček, ptáků, delfínů, lišek, vlků atp.
Mnohé čtenáře bezpochyby šokují výsledky vědeckých experimentů provedených se psy, kteří prokázali schopnost číst myšlenky, předvídat budoucnost a varovat před nebezpečím.
Spolehlivě vyvrací už neudržitelný postoj člověka, který sám sebe označuje za pána tvorstva či za korunu všeho stvoření. Zdůrazňuje, že člověk na Zemi přežije pouze tehdy, když bude chránit a respektovat všechny bytosti a považovat je za sobě rovnocenné.
Autor představuje v této publikaci tajuplný svět zvířat a rostlin v takové podobě, v jaké si ho většina z nás vůbec nedokáže představit.
Je rovněž třeba vědět, že i rostliny spolehlivě reagují na lidské emoce a disponují varovným systémem, který je chrání před nebezpečím. Mnohá stvoření nacházející se v naší blízkosti jsou dokonce nadána ke čtení lidských myšlenek a k mimosmyslovému přenášení informací.
Nelze už déle ignorovat vědecky ověřená fakta o tom, že zvířata nejen vlastní vědomí, ale mají i duši, která se podobá duši lidské.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku